16 Червня 2024, 21:28 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки «Усі запитують чому» в Майстер Класі - 15 Березня 2018

Презентація книжки «Усі запитують чому» в Майстер Класі

Категорія: «Події»
Дата: 15 Березня 2018 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Майстер Клас / Master Klass
Адреса: вул. Богдана Хмельницького 57Б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1009


Видавництво «Видавництво» запрошує 15 березня на презентацію свіжонадруквоаної книжечки «Усі запитують чому» Еви Суссо та Анни Хьоглунд. Видавці подискутують, чому потрібно говорити з дітьми на складні теми, так чому книжку можна вважати вступом до філософії для дітей.


«Усі запитують чому» — це спроба відповісти на численні дитячі екзистенційні питання вустами провідних світових мислителів.

Згадайте себе в дитинстві. Якими допитливими ми були у віці 5–8 років! Ми переймалися безліччю питань, раз у раз звертаючись до дорослих із тисячами «чому». Але, будьмо щирими, чи на багато з них ми отримували відповіді? Чому люди помирають? Хто визначає моє майбутнє? Чи люди однаково цінні?

Вводячи такі питання в ширший контекст, авторки розглядають їх у філософській перспективі — як у тексті, так і в ілюстраціях. А позаяк думати про вічне властиво не лише дітям, книжка може супроводжувати в міркуваннях читацтво будь-якого віку.

Філософи в книжці постають не в тих образах, які ми звикли уявляти. Вони мають людські обличчя й тіла різних тварин. Анна Хьоґлунд каже: «Я зробила всіх філософів тваринами — все одно вони мертві».


Основний склад команди, яка працювала над українським виданням, лишається незмінним: перекладачка Юлія Юрчук, літературна редакторка Анна Процук, коректорка Марина Гетманець, а також співзасновники «Видавництва» — арт-директор і дизайнер Ілля Стронґовський, відповідальна за випуск Лілія Омельяненко. У виданні використано ексклюзивні шрифти Віктора Харика, летеринг на обкладинці — Закентія Горобйова, а всередині книжки – Іллі Стронґовського.

Щодо тонкощів світової філософської думки Видавництво «Видавництво» консультували українські експерти й експертки Володимир Єрмоленко, Андрій Дахній, Анна Крикун, Лариса Карачевцева та Кристіан Вайзе. Переклад здійснено за підтримки Шведського культурного центру. Друкує «Майстер книг».


15 березня. Початок о 18:30. Вхід: вільний
Київ, Майстер Клас / Master Klass, вул. Богдана Хмельницького 57Б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar