22 Вересня 2019, 11:32 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча п'ятниця: «Тарас Шевченко-художник» - 9 Березня 2018

Дитяча п'ятниця: «Тарас Шевченко-художник»

Категорія: «Події»
Дата: 09 Березня 2018 (П'ятниця)
Час: 13:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Суми
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 44
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 360


У рамках Шевченківських днів книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на «Дитячу п'ятницю» під назвою «Тарас Шевченко-художник», що відбудеться 9 березня. Початок – о 12.00.

Тарас Шевченко відомий у світі як поет, але не менш цікавою є його творчість як художника. Він проявив себе як живописець, офортист, майстер рисунка, акварелі, сепії та гравюри, пробував себе в скульптурі і різьбі.


Тарас Шевченко є одним з перших українських мистецтвознавців, погляди якого зберігають свою силу і в наш час. Образотворча спадщина Шевченка дуже велика: нині відомо понад 1000 портретів, пейзажів, історичних, міфологічних та жанрових композицій. Ще понад 270 художніх творів вважаються втраченими. Оригінальні офорти Тараса Шевченка зберігаються і в Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького. Зокрема, маленьким сумчанам варто знати ці назви: «Старости», «Судня рада» та «Приятелі» за картиною Івана Соколова. Останню роботу він виконав після повернення із заслання.

Під час «Дитячої п'ятниці» ми познайомимо наших допитливих читайликів зі значно менш висвітленою стороною творчості видатного українця, розповімо про технології, створення офортів та гравюр, а також запропонуємо учасникам нашої творчої зустрічі самостійно опанувати не менш незвичайну техніку – граттаж.


Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя)
Сумська Книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 270 19 04


0 коментарів

Залишити коментар

avatar