05 Серпня 2021, 13:20 | Реєстрація | Вхід
/ Збірка «Теплі історії в конвертах» | Тернопіль - 8 Березня 2018

Збірка «Теплі історії в конвертах» | Тернопіль

Категорія: «Події»
Дата: 08 Березня 2018 (Четвер)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 483


Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Букс» запрошують на презентацію нової збірки «Теплі історії в конвертах», що відбудеться 8 березня за участю письменниць Ірини Мацко та Віоліни Ситнік. Початок – о 16.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Ця збірочка «Теплих історій» – про листування, про дороге для нас спілкування, розуміння, дар душевного тепла нашим близьким, рідним, друзям. Перед вами – листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події, листи багатолітнього кохання й перших несміливих освідчень, прощення, трепетної надії та мужньої, стійкої віри, вдячності, поваги; сторінки, що бережуть дружбу, дають мудрі поради, втішають у горі, підтримують; листи, які поєднують людей, а чи й розлучають... Вони дозволяють себе прочитати, – ці, списані різним почерком аркушики паперу або ж електронні послання, – довіряють свої секрети, діляться з нами новими теплими історіями.

Учасниці: Ірина Мацко та Віоліна Ситнік. На відеозв’язку – Олександра Орлова зі США, Юлія Смаль з Китаю та Святослав Черній з Польщі.

Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar