31 Березня 2023, 11:46 | Реєстрація | Вхід
/ Лекція Миколи Палиги «Як прочитати геть усе» - 19 Лютого 2018

Лекція Миколи Палиги «Як прочитати геть усе»

Категорія: «Події»
Дата: 19 Лютого 2018 (Понеділок)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 877


Книгарня «Є» запрошує на лекцію письменника та літературознавця Миколи Палиги «Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги, або: звідки береться гарний смак в літературі». Захід відбудеться 19 лютого. Початок – о 18.00.

Яку обрати книгу? Таке питання бентежить читачів з давніх-давен. Чи варто дослухатись до порад друзів, що до книжок, які обов'язково слід прочитати? Як відомо, усі, хто висловлює думку про книгу, поділяються на: а) тих, чия думка навряд чи варта уваги; б) тих, що звучать переконливо, але невідомо, наскільки їх думка є об’єктивною, тобто не надиктованою власними вподобаннями або зацікавленістю видавництв; в) майстрів високого рівня, здатних перетворити критику на окремий жанр мистецтва, на фоні якого губляться книги, про яку йшлося. Саме про те, що таке смак до літератури і як його сформувати, розкаже на своїй лекції Микола Палига.

Микола Палигаписьменник, літературознавець, музикант, автор курсу «Письменницька майстерність» та його полегшеної (загальноосвітньої) лекції «Замітки про літературу». Наразі досліджує «Розстріляне відродження» та готує нові курси.


Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2. Тел.: (0382) 709 792


0 коментарів

Залишити коментар

avatar