02 Червня 2023, 11:21 | Реєстрація | Вхід
/ Недільний Fachtag: семінар з літературної критики - 17 Грудня 2017

Недільний Fachtag: семінар з літературної критики

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 17 Грудня 2017 (Неділя)
Час: 10:00
Вартість: обов’язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Bibliothek Goethe-Institut Ukraine
Адреса: вул. Волоська, 12/4
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1194


Літературний критик – найкращий читач? Саморозуміння, нові форми та очікування від літературної критики.

Літературна критика в Німеччині має довгу традицію, але наразі мусить активно адаптуватись до цифрових викликів середовища. Останні декілька років були результативними і для української літературної критики: літературні платформи активно закріплюють свої позиції у інфопросторі, помітно зросла кількість рецензій у друкованих медіа, через що зростає й потреба у жвавій фаховій думці літературного критика. 


Скільки влади має критик над читачем, видавцем та автором? В чому полягають можливості та знаходяться межі літературної критики? Яким критеріям має відповідати вдала рецензія?

Щоб знайти відповіді на ці та Ваші власні запитання, Goethe-Institut в Україні запросив вільного автора та критика Крістофа Шрьодера 17 грудня провести семінар у Києві.

До участі запрошуються літературні журналісти, літературні критики, рецензенти, студенти- літературознавці (знання німецької мови є перевагою).

Так як кількість учасників обмежена, організатори просять заповнити наступний формуляр до 04.12.2017https://goo.gl/z9qGFY

Київ, Bibliothek Goethe-Institut Ukraine, вул. Волоська, 12/4


0 коментарів

Залишити коментар

avatar