13 Квітня 2024, 09:39 | Реєстрація | Вхід
/ Голос війни: історії ветеранів - презентація збірки - 7 Грудня 2017

Голос війни: історії ветеранів - презентація збірки

Категорія: «Події»
Дата: 07 Грудня 2017 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: обов’язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: MediaHub
Адреса: Омеляновича-Павленка, 4/6
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 986


7 грудня (четвер), в Києві, о 19:00, запрошуємо в простір MediaHub, де учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів».

Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, Сергій Жадан, Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші. 

Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки - 22 роки, найстаршого - 55 років. Серед учасників Школи чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери. 

«Якщо на війні зв'язок - це рація, то в мирному житті замість рації - ця книга. Текст за текстом ветерани налаштовують систему координат. Через контексти спогадів позначають позиції сенсу життя, який вони пізнали. Діляться ключами до розуміння тих речей, про які зазвичай мовчать», - говорить модератор Школи, боєць батальйону «Айдар» Дмитро Лавренчук. Участь у презентації збірки візьмуть: 

  • 22 автори проекту, учасники бойових дій на сході України 
  • організатори та ініціатори проекту (ГО «Інтерньюз-Україна», Міжнародна організація Internews, Міжнародний фонд «Відродження»)
  • представники ветеранських організацій та медіа
Перші 100 зареєстрованих учасників отримають книгу у подарунок та матимуть нагоду підписати збірку у самих авторів.

Кількість місць обмежена. Вхід за попередньої реєстрації.

Для акредитації ЗМІ та отримання детальнішої інформації звертайтесь до координаторки заходу Ольги Кучер - моб.: 063 138 52 47, 096 90 14 442, е-mail: okucher@internews.ua

Київ, MediaHub, Омеляновича-Павленка, 4/6

Проект «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО» реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та Міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду «Відродження». 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar