31 Березня 2023, 12:31 | Реєстрація | Вхід
/ Ангел-конструктор. Перформанс-презентація у Києві - 24 Листопада 2017

Ангел-конструктор. Перформанс-презентація у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 24 Листопада 2017 (П'ятниця)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Плівка
Адреса: вул. Васильківська, 1
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 754


24 листопада у Плівці відбудеться перформанс-презентація книжки Яніса Сінайко «Ангел-конструктор» (видавництво «Лоція»).

Тексти, читання — Яніс Сінайко 
Візуальний текст, сценографія — Ольга Ґайдаш 
Музика, семпли — Олексій Шмурак, Олег Шпудейко (Heinali) Механіка та структура презентації розповість про конструювання суб’єктності в книзі віршів 
Яніса, на прикладі створення невеликого особистого світу у культовій сендбокс-грі Minecraft. А також функціонування у цьому світі персонажа-героя текстів, керованого автором. 

Подібний спосіб трансляції «я» у тексти є притаманним автору — любов до класичного аніме, фентезі та відеоігор поєднується з інтерпретаціями концепцій модерної філософії та сучасного мистецтва. 

З метафор та образів у віршах Ольга Ґайдаш влаштувала у книзі систему-текст ілюстрацій / ребусів. На їхньому тлі було зібрано невеличкий світ у Minecraft, де саме діятиме персонаж. 

Звуковий та музичний контент перформансу, окрім саунд-дизайну гри та читання віршів, створили Олексій Шмурак та Олег Шпудейко. Необхідність світу прозвучати буде виражено за допомогою низки семплів, музичних звуків та шумів, які книжка як об’єкт нездатна вмістити в себе. Тому сам перформанс стане завершальною стадією публікації збірки «Ангел-конструктор».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar