02 Березня 2024, 06:06 | Реєстрація | Вхід
/ «Песиголовець» Олександра Завари в Запоріжжі - 22 Вересня 2017

«Песиголовець» Олександра Завари в Запоріжжі

Категорія: «Події»
Дата: 22 Вересня 2017 (П'ятниця)
Час: 17:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Запоріжжя
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр. Соборний, 137
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1048


Книгарня «Є» і «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію книжки «Песиголовець» Олександра Завари, яка відбудеться 22 вересня за участю автора. Початок – о 18.30.

Письменник Юрко Побиван, чия популярність стрімко йде на спад, у пошуках нового приголомшливого сюжету навідується з родиною на Прикарпаття до таємничої Галявини вічної роси, де колись було поселення наших предків полян – там і досі побутують міфи про таємничих людей із головами псів. Одного з таких Юрко пам’ятає з дитячих років – це ікона Святого Христофора із зображенням чоловіка-песиголовця, бачена ним колись у храмі на Франківщині. Чим не сюжет для майбутнього бестселера? Утім, з творчої відпустки Побиван привозить не лише фотографії й нотатки для нової книги…


Олександр Завара – письменник, книжковий оглядач. Дебютував у 2013 році з романом «IQ = FAQ (Історія Хворого розуму)». Зарекомендував себе як жанровий експериментатор і поціновувач неоднозначних характерів героїв. Притаманні його прозі персонажі можуть викликати у читача як щире захоплення, так і цілковиту відразу. Це один із секретів, який робить твори обговорюваними, а головне – непересічними.


Запорізька книгарня «Є», пр. Соборний, 137. Тел.: 094 855 3903


0 коментарів

Залишити коментар

avatar