01 Жовтня 2023, 16:32 | Реєстрація | Вхід
/ «Мандрівка у світ середньовічної поезії» - 27 Червня 2017

«Мандрівка у світ середньовічної поезії»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 27 Червня 2017 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 880


Львівська Книгарня «Є» запрошує на лекцію Миколи Палиги «Мандрівка у світ середньовічної поезії» та популяризацію #fivepoemschallenge. Захід відбудеться 27 червня, о 18.30.

У лютому в книгарні «Є» хмельницький письменник, автор курсу «Письменницька майстерність» і музикант Микола Палига читав лекцію про особливості римування в античні часи. Цього разу перша частина заходу буде присвячена огляду поезії Середньовіччя, а друга – розповіді про новий інтернет-челендж.

Існує думка, що натхнення приходить під час роботи. Цей вираз належить Габріелю Гарсіа Маркесу, а от перевіряти, так воно, чи ні, — будемо ми. Три, два, один... Поїхали! Що таке #fivepoemschallenge? Це скажений марафон, вигаданий Миколою Палигою, з метою популяризувати віршування. Кожен, хто хоче взяти участь, робить репост цього допису собі на сторінку. Далі, протягом наступних семи днів, ви маєте писати по п'ять віршів щодня. Тема і форма — довільні. Зворотний відлік часу починається з репосту. Мета челенджу — змусити себе працювати та написати ще більше віршів. Усі переможці, тобто ті, хто подужає створити 35 віршів за 7 днів, потраплять до електронного поетичного альманаху.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar