29 Вересня 2023, 03:22 | Реєстрація | Вхід
/ Реєстрація учасників на Літературний тур до Польщі - 23 Червня 2017

Реєстрація учасників на Літературний тур до Польщі

Категорія: «Події»
Дата: 23 Червня 2017 (П'ятниця)
Час: 11:00
Вартість: 300 євро
Місто: Польща
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 971


23-28 червня у Кракові та Варшаві відбудеться Літературний тур до Польщі. Це 6 днів цікавих подорожей, корисних зустрічей з польськими письменниками, видавцями, культурними менеджерами, незабутні враження і нові знайомства. Учасники відвідають ключові культурні інституції Польщі, а також візьмуть участь у фестивалі Big Book Festival.
 
У програмі:

  • Лекції відомих польських письменників (Богдан Задура, Йоанна Яґелло, Юстина Соболевська, Анета Камінська, Жанна Слоньовська та ін.);
  • Зустрічі з провідними культурними інституціями та видавництвами Польщі (Villa Decius, Інститут Книги, Korporacja Ha!art!, Інститут Репортажу тощо);
  • Участь у фестивалі Big Book Festival (читання, презентації, зустрічі з авторами, книжковий ярмарок);
  • Тематичні прогулянки та екскурсії (Варшавський Музей Літератури, Яґеллонський університет, культові книгарні та кнайпи тощо).
Програма туру спеціально розроблена для авторів, видавців, організаторів культурних подій, журналістів та усіх, хто цікавиться літературою.

 
Як взяти участь? 

Щоб стати учасником Туру, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/m5r1ue. Після реєстрації на Вашу пошту надішлемо повну програму і деталі щодо участі. Кількість місць обмежена – 20 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 300 євро.
 
У вартість входить: всі трансфери, освітня, екскурсійна і розважальна програма, проживання (хостели), сніданки, роздаткові матеріали, при потребі – запрошення для візи і консультаційна підтримка.  
 

Дати проведення: 23-28 червня 2017 р. Робоча мова – англійська. 
Контактна особа: Анастасія (095-849-16-33)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar