29 Вересня 2023, 03:05 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Марини Єщенко «життЯ моЄ!!!» - 11 Травня 2017

Презентація книжки Марини Єщенко «життЯ моЄ!!!»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Травня 2017 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця»
Адреса: м. Київ, вул. Пушкінська, 7, станція метро Театральна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 931


Видавництво «Пенмен» і книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» запрошують на презентацію книги Марини Єщенко «життЯ моЄ!!!», яка відбудеться 11 травня 2017 року о 19.00 у приміщенні книгарні за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 7, станція метро Театральна. Модератор презентації – Слава Світова.

«життЯ моЄ!!!» – збірка 28 новел, що вміщує 28 історій пошуків, сумнівів, невдач і любові. Або її відсутності. І лише одна велика спроба зрозуміти цей світ і себе в ньому. Трагізм, іронія, комічність, абсурд і легкість буття. Новели об’єднує головна героїня, для якої усі інші персонажі – не більше ніж досвід і не менше ніж декорації, які потрібно вчасно змінити. Можливо, тому деякі персонажі цілком безглуздо помирають. Але ця книжка не про сум, а про переродження і становлення. Або про дорослішання. Про те, що щирість – це інколи усього лиш здоровий цинізм. Або ні про що з вище написаного.

Марина Єщенко – прозаїк, кандидат філологічних наук (за неофіційною версією – абсурдних), бібліотекар, публіцист, автор збірки новел «Поговори зі мною». Лауреат різноманітних премій, вагома частина з яких – за рукопис презентованої книги.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar