24 Вересня 2020, 07:42 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: Читання книжки Катажини Ририх - 22 Квітня 2017

Дитяча субота: Читання книжки Катажини Ририх

Категорія: «Події»
Дата: 22 Квітня 2017 (Субота)
Час: 15:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 410


Рівненська Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Катажини Ририх «Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою» (видавництво «Урбіно»)та майстер-клас зі створення космічної картини. Захід відбудеться 22 квітня. Початок – о 14.00.

Що спільного між знаменитим астрофізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-Під-Підлогою, Чорною Дірою і восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Що таке Центр управління і хто така Заборонена Тітка? Що страшніше: миші, які оселилися в тебе під підлогою, Чорна Діра, яка розростається під твоїм ліжком, чи другорічник Климур, який відбирає в однокласників речі й гроші, хизуючись своєю силою? Доки наш герой був просто Братчиком, молодшим братом свого геніального брата, відповіді на ці питання було знайти непросто. Та хлопець виростає, у нього з’являються нові друзі, власні таємниці, стається перша бійка в школі... Він стає Пйотреком – самостійним і незалежним. І схоже, що ця зміна вражає його самого!

Зворушлива й мудра повість про зростання, дружбу, родину, перші несміливі почуття, звичайні й незвичайні проблеми щоденного життя.

Опісля читання на майстер-класі кожна дитина створить власну космічну картину в різних художніх техніках.

Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar