19 Травня 2021, 03:39 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія» - 28 Березня 2017

Читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Березня 2017 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 496


Івано-Франківська Книгарня «Є» та «Новий театр» запрошують на першу зустріч у рамках проекту «Драма Є!» — читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія». Зустріч відбудеться у вівторок, 28 березня. Початок – о 18.00.

«Драма Є!» — час зустрічі любителів драматургії й театру, де кожен охочий може спробувати себе в ролі актора та дізнатися, що таке сучасний театр. Зустрічі відбуватимуться у Книгарні «Є» кожного останнього вівторка місяця.

П’єса для «березневих» читань — «Дуже проста історія» Марії Ладо. До болю реальна і до сміху правдива історія, змальована з життя, приваблює святою простотою. Сільська дівчина Дарина, як то кажуть у народі, «залетіла» від Олексія, сина першого на селі п'яниці. Батько навідріз відмовляється прийняти вагітність доньки. Вимога однозначна – аборт. Страшний вирок  порушує ритм життя не лише людей, а й тварин у хліві Дарининого батька: Свині, Конячки, Півня, Собаки і Корівки...Новий театр — це команда молодих акторів. Їхня головна мета — інтелектуальне та моральне збагачення глядача. У попередньому сезоні Новий театр уже встиг презентувати низку вистав, які кардинально відрізняються від традиційної театральної сцени Івано-Франківська: «Собака», «Стус», «Спи спокійно», «Інша». На цей рік заплановано ще 4 нові постановки, які глядач уже побачить з квітня. Головним кредо Нового театру є: «Робимо лише те, у що віримо. Не боїмося правди та говоримо її відверто, з усією відповідальністю».


Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar