07 Травня 2021, 16:52 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: «Бон чи тон» Ґжеґож Касдепке | Рівне - 25 Березня 2017

Дитяча субота: «Бон чи тон» Ґжеґож Касдепке | Рівне

Категорія: «Події»
Дата: 25 Березня 2017 (Субота)
Час: 15:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 764


Рівненська Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Ґжеґожа Касдепке «Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» (видавництво «Урбіно») та створення колажу мрій. Захід відбудеться 25 березня. Початок – о 14.00.

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає «гарні манери». А їх, поза сумнівом, слід мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли жуєш. Або перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або... із цієї книжки. Прочитавши її, ви за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або, простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите. А якщо вивчите, про що «говорять» столові прибори – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента.

А також, кожна дитина створить колаж мрій — це відмінний спосіб допомогти мріям реалізуватися.Наносити мрії на аркуш можна буде будь-яким способом – клеїти картинки, малювати схеми, вирізати колажі з кольорового паперу та журналів.


Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar