07 Травня 2021, 17:00 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книги Олександра Гавроша в Тернополі - 7 Березня 2017

Презентація книги Олександра Гавроша в Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 07 Березня 2017 (Вівторок)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Дім книги»
Адреса: вул. Коперника, 19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 899


7 березня у книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 19, Тернопіль) в рамках літературних зустрічей циклу «Вітальня у вівторок» відбудеться презентація книги письменника і журналіста Олександра Гавроша — «Казки і казкарі».

Найвідоміші книги письменника — «Блукаючий народ», «У пошуках Івана Сили», «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу», «Галуна-Лалуна або Іван Сила на острові Щастя», «Легенди Срібної Русі», «Пригоди тричі славного розбійника Пинті», «Капітан Алоїз».

За повістю «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» знято повнометражний художній фільм «Іван Сила» (режисер Віктор Андрієнко) (2013), а за мотивами книжки «У пошуках Івана Сили» знято однойменний документальний фільм (режисер Максим Мельник, телеканал «Тиса-1») (2016).

Олександр Гаврош отримав багато відзнак, серед яких відзнаки «Коронації слова», міжнародного конкурсу кіносценаріїв до 200-річчя Тараса Шевченка, конкурсу «Книга-ФЕСТ» (Ужгород), «Книжка року» та інші. 

На зустрічі поціновувачі усної народної творчості почують про те як виникла казка, її закони і мову та про найвідоміших казкарів.


Тернопіль, Книгарня «Дім книги», вул Коперника, 19


0 коментарів

Залишити коментар

avatar