06 Травня 2021, 02:58 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Поетична збірка Елли Євтушенко «Lichtung» - 2 Березня 2017

Поетична збірка Елли Євтушенко «Lichtung»

Категорія: «Події»
Дата: 02 Березня 2017 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Спаська, 5, м. «Контрактова площа»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 510


Київська Книгарня «Є» запрошує на презентацію поетичної збірки Елли Євтушенко «Lichtung», яка відбудеться 2 березня за участю авторки. Початок – о 18.30. Модератор – Тарас Лютий.

Це дебютна збірка молодої київської поетки, солістки гуртів Drunk & Drowned та «Микола і телевізор», перекладачки Елли Євтушенко.

У віршах молодої киянки Елли Євтушенко відчутний той життєствердний ритм життя, який притаманний наймолодшій генерації новочасних українських поеток. Незважаючи на свій тривалий побут у мегаполісі, вона надзвичайно тонко й щемливо вловлює світобудобуву, найменша рослинка й комашинка в неї наповнена музикою, світлом, рухом. Маючи тверде опертя на модерні філософські течії, Елла Євтушенко зачаровує читача вишуканою й органічною літературною мовою, що перетікає в тонкі образи й метафори. Авторка не боїться експериментувати зі словом. Вона через десятиліття робить перегук з Йогансеном, Семенком, Тичиною. У неї легко поєднується класично-канонічна строфіка з вільним віршем. І все це сповнене музики,сонячних бризок,рвучкого вітру, легкості й стихії леткості та етеру…
Петро Мідянка


Елла Євтушенко народилася в Києві. Навчається в КНУ ім. Шевченка на французькій філології. Фіналістка конкурсів «Молода Республіка Поетів» та «Dictum», лауреатка конкурсу видавництва «Смолоскип». Крім того, що пише поезію, перекладає з французької мови маловідомих в Україні поетів ХХ століття (Шарль Жульє, Венера Курі-Гата). Вокалістка, а також спів- та просто авторка текстів у трьох гуртах: рок-бенді Drunk&Drowned та електронних проектах «Микола і Телевізор» та ВІА «ОВВА».


Київська Книгарня «Є», вул. Спаська, 5, м. «Контрактова площа». Тел.: (044) 351 13 38


0 коментарів

Залишити коментар

avatar