22 Червня 2021, 10:38 | Реєстрація | Вхід
/ «Формула Продуктивності» Ореста Зуба в Києві - 20 Січня 2017

«Формула Продуктивності» Ореста Зуба в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 20 Січня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 521


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки онлайн-підприємця, блогера, мандрівника Ореста Зуба «Формула Продуктивності», яка відбудеться 20 січня. Початок – о 18.30. У межах заходу відбудеться автограф-сесія автора.

Неможливо встигати робити абсолютно все. Хочемо ми цього чи ні, але це просто неможливо. Натомість автор Орест Зуб у своїй книзі пропонує принципово інший підхід.

На сторінках «Формули Продуктивності» зібрано понад 100 прийомів, методів, технік та інших фішок із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності, покликані допомогти вам упорядкувати всі накопичені справи, визначитися з пріоритетами, реалізувати заповітні мрії та й узагалі організувати собі найяскравіше життя.

Під час читання вам відкриватимуться нові горизонти, а коли перегорнете останню сторінку, то будете готові написати власну Формулу продуктивності. Вона стане дорожньою картою і провідником у світ реалізованих цілей та здійснених мрій. Просто спробуйте – і ви самі у цьому переконаєтеся.


Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar