20 Квітня 2021, 22:31 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Діалоги з філософом: зустріч із Сібе Схапом (Нідерланди) - 19 Жовтня 2016

Діалоги з філософом: зустріч із Сібе Схапом (Нідерланди)

Категорія: «Події»
Дата: 19 Жовтня 2016 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 458


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Бланк-Прес» запрошують на зустріч із всесвітньо відомим філософом Сібе Схапом (Нідерланди) в рамках презентації книжки «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика». Захід відбудеться 19 жовтня. Початок – о 19.00.

Книжка «DETOX. Діалоги  з філософом: ресентимент та політика» — це відповіді на питання, які виникають при пошуку інструментів впливу на розвиток держав, при виборі шляху і розумінні, як цей вибір відбувається. Укнижці йдеться про формування системи цінностей; про «совок» і те, як з нього вирватися; про війну та її причини; про популізм та його наслідки; про ресентимент, який змушує шукати винного в твоїх невдачах, який, є «мстивою отрутою», про пошук протиотрути – про детоксикацію суспільства. У книзі використано роботи Олександра Глядєлова – фотографа-документаліста.


Учасники заходу:

  • Сібе Схап (Sybe Schaap) – голландський філософ, сенатор, дослідник проблем тоталітарного суспільства в умовах марксизму і філософії Фрідріха Ніцше. Один із небагатьох сучасних європейських мислителів, якийпорушує питання етики. В Україні друком вийшли книги — «Людина як міра», «Нездатність забувати», «Здійснення філософії», «Прощання із Всемогутнім: переоцінка етичного життя», «Мстива отрута».
  • Наталя Погожева – економістка, українська громадська діячка.
  • Олена Нагорна – журналістка.

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar