20 Квітня 2024, 04:19 | Реєстрація | Вхід
/ «Жіноче тіло» та «Чоловіче тіло» у Хмельницькому - 23 Вересня 2016

«Жіноче тіло» та «Чоловіче тіло» у Хмельницькому

Категорія: «Події»
Дата: 23 Вересня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1192


Хмельницька Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію книжок Ірини Ігнатенко «Жіноче тіло у традиційній культурі українців» та «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців». Захід відбудеться 23 вересня. Початок – о 18.30. 

«Жіноче тіло» визнано етнографічним бестселером України! На хвилі цікавості до народних звичаїв, традицій і обрядів дуже виразними стали «білі плями» у наших знаннях про найбільш табуйовані сфери соціального, родинного, фізиологічного життя українського жіноцтва у доіндустріальному суспільстві.
  • Як наші прабабусі отримували сексуальне виховання і знання про інтимні стосунки з чоловіками?
  • Як влаштовували ці стосунки в селянській хаті, де мешкали кілька поколінь однієї родини?
  • Як за допомогою жіночої господарської магії та народної медицини вирішували проблеми планування народжуваності та безпліддя, недостатньої або ж надмірної уваги з боку протилежної статі?
Прочитавши цю книжку, ви краще зрозумієте дивовижну українську міфопоетичну картину світу, зможете розкодувати її символіку та збагатити власну духовну культуру. Книга ілюстрована унікальними світлинами та старовинними поштовими листівками.


Книга «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців» – продовження етнографічного бестселеру «Жіноче тіло у традиційній культурі українців»! Якими були для українців ХІХ – початку ХХ століття канони чоловічої краси та здоров’я? Які традиційні зачіски носили, чого остерігалися та як за допомогою народних традицій і рецептів лікування долали чоловічі хвороби? Яку охоронно-захисну магію та життєстверджувальну силу мають еротико-сміхові традиції в поховальному обряді? Якими образно-асоціативними та милозвучними замінниками назви чоловічого статевого органу користувалися наші пращури? Прочитавши цю книжку, ви краще зрозумієте дивовижну українську міфопоетичну картину світу, зможете розкодувати її символіку та збагатити власну духовну культуру. Книга ілюстрована унікальними світлинами та старовинними поштовими листівками.

м. Хмельницький, Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2. тел: (0382) 70-97-92. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar