23 Квітня 2024, 07:18 | Реєстрація | Вхід
/ Сербійський літератор Срджан Срдич в Києві - 13 Вересня 2016

Сербійський літератор Срджан Срдич в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 13 Вересня 2016 (Вівторок)
Час: 18:00
Вартість: за реєстрацією
Місто: Київ
Місце: Остання Барикада
Адреса: питайте в друзів
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1108


13 вересня у Останній Барикаді говоритимемо із Срджаном Срдичем про самотність як круговий тунель, паралельні світи музики й літератури, війну, яка не закінчується з останнім пострілом. Про можливість втечі від себе і світу та її парадоксальні наслідки. Про його роман, який треба не просто читати, але й слухати.

Модераторкою зустрічі виступить перекладачка текстів Срджана Срдича українською Алла Татаренко. Організатори – гастрономічно-мистецький простір Остання Барикада та Видавництво «КОМОРА».


Срджан Срдич – один із найталановитіших представників молодшої генерації сучасної сербської літератури. Редактор міжнародного фестивалю оповідань «KIKINDA SHORT», співредактор літературного часопису «Severni bunker», лауреат низки престижних літературних конкурсів, зокрема «Ulaznica» (2007), «Lapis Histriae» (2009), «Laza Lazarevic» (2009), «Biljana Jovanovic» (2011) та ін. У 2010 році виграв сербську літературну стипендію Фонду «Borislav Pekic». Спільно з англійським письменником та сценаристом Ханіфом Курейші Срджан Срдич веде авторський курс креативного письма у Белграді.

Його твори перекладено англійською, албанською, угорською, румунською, польською та українською мовами. 2015 року видавництво «Комора» опублікувало другий роман Срджана Срдича «Саторі», присвячений післявоєнній Сербії, у перекладі Алли Татаренко. Головний герой вирушає в мандри «у пошуку втраченого себе», а вистояти йому допомагають музика, книжки, пам’ять.


13 вересня, 18:00. Вхід вільний. Бронювання місць за тел. 068 907 1991
Київ, Гастрономічно-мистецький простір Остання Барикада, десь на Майдані


0 коментарів

Залишити коментар

avatar