20 Квітня 2021, 16:20 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Андрія Любки «Кімната для печалі» - 10 Вересня 2016

Презентація книжки Андрія Любки «Кімната для печалі»

Категорія: «Події»
Дата: 10 Вересня 2016 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Чернівці
Місце: Центральний палац культури
Адреса: пл. Театральна, 5, 3-й поверх
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1055


Наприкінці серпня світ побачить нова книжка українського письменника і перекладача Андрія Любки «Кімната для печалі» (Meridian Czernowitz). Це збірка сюжетно не пов’язаних між собою оповідань, які, однак, можна вважати й романом, якщо прийняти тезу, що головним героєм останнього є самотність. 

«Після «Карбіда» мені захотілося написати абсолютно несподівану книжку. Якщо та була веселою й кримінальною, то «Кімната для печалі» – це таке саудаде й фадо, ностальгія й меланхолія. Здається, ці оповідання за настроєм найближче до моїх віршів. Щось на кшталт «Ти прокинешся зранку в кімнаті для печалі і скажеш: ця твоя здорова їжа колись мене вб’є», – розповідає Андрій Любка

Відповідальна редакторка книжки Євгенія Лопата зазначає, що в збірці Андрію вдалось здобути нову висоту:

«Унікальні, не схожі одна на одну й ні на що інше історії закликають нас відмовитись від пошуків логічних виправдань окремих вчинків та життя загалом. Вони вчать відчувати серцем та діяти за його покликом. Чим це для нас закінчується? Відповідь дадуть герої «Кімнати для печалі», що зайняла почесне місце на моїй улюбленій книжковій полиці та до якої повертатимусь ще не раз. Тепер – Ваша черга!».


Перша презентація книжки відбудеться 10 вересня о 14:00 у Центральному палаці культури (м. Чернівці, пл. Театральна, 5, 3-й поверх) під час VII Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz.


VII Фестиваль Meridian Czernowitz: Програма http://litcentr.in.ua/news/2016-09-09-4547


0 коментарів

Залишити коментар

avatar