23 Вересня 2019, 20:59 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Надії Сеньовської у Тернополі - 8 Вересня 2016

Презентація книжки Надії Сеньовської у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 08 Вересня 2016 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 466


Тернопільська Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки Надії Сеньовської «Педагогіка без цензури», яка відбудеться 8 вересня. Початок – о 18.00. Модераторка – Юлія Починок.

«Педагогіка без цензури» Надії Сеньовської стане захопливим путівником для усіх, хто тільки-но мріє стати вчителем, хто без тями залюблений у свою роботу, і навіть для тих, кого за роки «сіяння доброго і вічного» наздогнав синдром вигоряння на педагогічній ниві. Кожен читач знайде відповіді на абстрактні та конкретні запитання: «Хто я?», «Для чого це мені?», «А чи справді педагогіка – моє покликання?», «Як навчати, щоб не втратити блиску в очах?».

«Педагогіку без цензури» прочитала, як кажуть у народі, на одному диханні: старалася не загубити за оригінальним плетивом слів жодної думки. Тут кожен рядок є цілісним і цінним змістовим та емоційним наповненням. Надії Сеньовській вдалося крізь призму майстерно підібраного, часом різкого, а часом іронічного чи веселого, слова сказати просто про складне. Відчутно − авторка розуміє, про що говорить, вірить у мовлене, любить свою роботу, охоче ділиться професійним досвідом. Понад те, вона силою своєї любові, безпосередністю, щирістю й оптимізмом притягує читачів, які готові вчитися, змінюватися на краще, радіти кожному дню разом із нею.»
Леся Назаревич, викладач

Надія Сеньовська – авторка книг «Оптимістичні подорожі довоєнною Україною» та «Поради роз(за)губленим», педагог, викладачка Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Адреса книгарні «Є»: Тернопіль, вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25-44-59


0 коментарів

Залишити коментар

avatar