01 Жовтня 2023, 14:56 | Реєстрація | Вхід
/ Творча зустріч із Катериною Бабкіною у Києві - 8 Вересня 2016

Творча зустріч із Катериною Бабкіною у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 08 Вересня 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: 100 грн.
Місто: Київ
Місце: клуб «Наш Формат»
Адреса: пров. Алли Горської 5 (м.Університет)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1072


8 вересня у інтелектуальному просторі – Клубі «Наш Формат» відбудеться творча зустріч із українською письменницею, сценаристом, драматургом Катериною Бабкіною.

Катерина Бабкіна  авторка поетичних книг «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», збірки оповідань «Лілу після тебе» та «Щасливі голі люди», роману «Соня» і дитячих повістей «Гарбузовий рік» та «Шапочка і кит».  Співпрацювала і співпрацює як колумніст та журналіст з такими виданнями в Украні та закордоном як Esquire, Le Monde, Harpers Bazaar, Buro24/7, Українська Правда, Бізнес, Фокус, Платформа тощо.

Вона мандрує світом і любить Життя. Вона сміливо і легко перетворює свої мрії на цілі. Вона – справжня, харизматична, сильна і вразлива водночас. Вона викликає захоплення і заздрощі, але попри усе – завжди – йде вперед!


У четвер, 08 веренся о 19:00 у клубі «Наш Формат» Катя розповість нам про талант і досягнення, віру в себе і незламність, щастя і мрії, а також прочитає для нас кілька своїх віршів, разом ми переглянемо короткометражний фільм «Жовта коробочка», з яким Катя дебютувала як режисер, також авторка підпише кілька книжок, відповість на запитання, розповість про цікаві та важливі проекти за її участю. Модератор зустрічі: Слава Світова


Вхід: 100 грн. Реєстрація обов'язкова: http://goo.gl/FwnHy8
Організатори: «Бюро Дівочих Мрій» та Українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна»
Подія у Фейсбук: http://facebook.com/events/1789974751225842/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar