21 Квітня 2024, 02:03 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс есеїв на тему «Людина та людяність» - 1 Вересня 2016

Конкурс есеїв на тему «Людина та людяність»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Вересня 2016 (Четвер)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2246


Портал «Філософія і Релігієзнавство», видавець Юрій Шеляженко, проект «Forgotten knowledge», оголошують відкритий конкурс есеїв на тему «Людина та людяність: актуальне бачення».

Портал «Філософія і Релігієзнавство» вже має успішний досвід проведення конкурсу есеїв на тему «Душа і сучасність: діалог мислителів» та видання друкованої збірки есеїв. Цього разу ми пропонуємо подумати і написати про сутність людини і людяності та значення цих універсальних цінностей в сучасному світі.

У відкритому конкурсі може брати участь будь-яка людина, без жодних обмежень та дискримінації, в т.ч. за критеріями віку, статі, освіти, ідеології, національності, громадянства, статків, соціального походження, суспільного положення, світоглядної чи релігійної орієнтації, СОГІ, тощо. Тексти приймаються лише українською мовою.

Есе, есей (фр. Essaі – спроба, нарис) – невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми; це жанр, який лежить на перетині художньої та публіцистичної творчості.

До участі в конкурсі необхідно представити оригінальний текст есею обсягом до 5-ти сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman,  розмір 12, міжрядковий інтервал 1,5). Відбуватиметься перевірка на плагіат. Прийматимуться роботи, які раніше ніде не були опубліковані.

Заявки на участь у конкурсі повинні обов'язково містити повне ім'я (П.І.Б.), контактну інформацію (поштову адресу, мобільний телефон, адресу електронної пошти); згоду на безоплатну публікацію есею та на обробку персональних даних за наступною  формою: «Погоджуюся на обробку моїх персональних даних з метою проведення конкурсу есеїв та на безоплатну публікацію мого конкурсного твору».

За бажанням учасників заявки можуть містити: бажаний псевдонім для публікації в інтернеті та у збірці есеїв; статус (посаду, місце роботи/навчання, звання, титул, тощо); короткі біграфічні відомості (рік та місце народження, основні досягнення — суспільні, професійні, наукові, творчі чи інші); фотографію в форматі jpg, jpeg розміром до 500 Кб.


Свої роботи надсилайте нам на електронну пошту: tureligious@gmail.com Роботи приймаються до 1 вересня 2016 року.

Протягом трьох днів вам мають повідомити про отримання конкурсного твору. Результати конкурсу будуть оприлюднені 10 грудня 2016 року. У разі, якщо підтвердження не надійшло, просимо запитати про підтвердження за електронною поштою: Dmitruk2009@gmail.com 

Формат відкритого конкурсу є нашою оригінальною розробкою і полягає в тому, що усі бажаючі можуть долучитися не тільки до участі в конкурсі, але й до визначення та нагородження переможців. Це означає, що організатори публікують есеї в Інтернеті та після цього:
  • кожен може проголосувати за них «лайком» та/чи прокоментувати, що буде враховано при визначенні лідерів читацьких симпатій і лідерів дискусії;
  • кожен з учасників може надіслати організаторам свою оцінку опублікованих есеїв за встановленою формою, і така оцінка буде врахована при визначенні лідерів авторської майстерності;
  • кожен може через організаторів конкурсу нагородити власним призом тих чи інших учасників у будь-яких самостійно визначених номінаціях чи кожного з учасників конкурсу.
Організатори нагородять всіх учасників конкурсу друкованою збіркою есеїв та сертифікатами. Переможці конкурсу отримають цінні книги та інші подарунки від партнерів конкурсу і будуть нагороджені дипломами відповідно до рішення експертного журі, сумарних оцінок есеїв учасниками конкурсу та підсумків голосування і дискусії в інтернеті, а також відповідно до пропозицій про призи в окремих номінаціях, які надійдуть до організаторів. 

Ви маєте змогу поділитися своїми думками зі всією Україною. Головне — вірити у свої сили! Надсилайте свої роздуми. Покажіть власний світогляд широкій аудиторії. 

Сайт конкурсу: http://tureligious.com.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar