12 Червня 2024, 22:39 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація інтернет-сервісу «OnlineCorrector» - 29 Червня 2016

Презентація інтернет-сервісу «OnlineCorrector»

Категорія: «Події»
Дата: 29 Червня 2016 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 951


Книгарня «Є» запрошує на зустріч із Іллею Данилюком, розробником сервісу OnlineCorrector, призначеного для автоматичного пошуку та виправлення помилок у текстах українською мовою. Захід відбудеться 29 червня. Початок – о 18.30.

Як працювати з текстом ефективніше? Чи варто користуватися машинним перекладом і як його покращити? Чи може програма замінити живого коректора?

На ці питання відповість Ілля Данилюк, викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) на спеціальності «Прикладна лінгвістика», який паралельно працює коректором і перекладачем. Розробка OnlineCorrector’а – це результат його понад 15-річного фахового досвіду, узагальнення та формалізації правил перевірки тексту на рівні граматики, пунктуації, а головне слововживання та стилістики.Автор розповість про головні напрями та актуальні завдання комп’ютерної лінгвістики, про ідеї та інформаційні технології, покладені в основу OnlineCorrector’а, про способи автоматизації повсякденної роботи з текстом і про лінгвістичну підтримку, на яку здатен комп’ютер сьогодні.

Запрошуємо до розмови тих, хто фахово працює з текстами: журналістів, перекладачів, коректорів, літературних редакторів, а також усіх небайдужих до пошуку помилок у ̶ч̶у̶ж̶и̶х̶ своїх текстах.

Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54. Вхід вільний

0 коментарів

Залишити коментар

avatar