29 Лютого 2024, 23:17 | Реєстрація | Вхід
/ Друковані техніки в створенні мистецьких творів - 1 Червня 2016

Друковані техніки в створенні мистецьких творів

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 01 Червня 2016 (Середа)
Час: 13:00
Місто: Київ
Місце: IZONE, 4-й поверх
Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 996


У середу 1 червня, о 14:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться відкритий майстер-клас від відомого художника Павла Макова.

Павло Маков — сучасний митець, який часто використовує в своїх роботах технології друку. Констатуючи той факт, що офорт відходить у минуле, художник дає йому нове життя, експериментуючи з технологіями друку. Багато з його робіт нагадують напівстерту від часу фреску. Павло Маков — член Королівського товариства живописців та графіків Великобританії. Виставки художника проходили у Франції, США, Великобританії, Японії, Норвегії, Чехії, Данії та багатьох інших країнах. Його роботи знаходяться в колекціях Metropolitan в Нью-Йорку і Музею Вікторії і Альберта в Лондоні.


На відкритому artist talk в ІЗОЛЯЦІЇ Павло розповість про різні методи художнього друку, про свій особистий досвід використання офорту, підбір фарб, необхідне обладнання і багато інших деталей своєї роботи. Будуть розглянуті роботи Макова, оригінали яких можна буде попередньо побачити на виставці Стан Речей, яка відкриється 31 травня в галереї Дукат. Митець розповість про створення цих робіт, про техніки, які застосовував, а також дасть поради та відповіді на всі запитання.

Зустріч із художником відбудеться на четвертому поверсі креативної спільноти IZONE за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar