01 Жовтня 2023, 12:45 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Марселя Тірі «Проїздом у Києві» - 11 Квітня 2016

Презентація книги Марселя Тірі «Проїздом у Києві»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Квітня 2016 (Понеділок)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква»
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3-Б
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 886


11 квітня о 19:00 у книжковому клубі «Буква» відбудеться презентація книги бельгійського письменника Марселя Тірі «Проїздом у Києві».

Це автобіографічна оповідь вісімнадцятирічного бельгійського солдата про бурхливі події у Києві взимку 1917-1918 років. Непрості взаємини молодої Української народної республіки з населенням, нервове очікування армії Муравйова, масові заворушення, стрілянина й барикади на вулицях, прихід більшовиків у стомлений від громадянської війни та революції Київ, — про все це Марсель Тірі пише чесно й іронічно, розповідаючи про своїх друзів-киян з різних і часто — протилежних — політичних таборів, жахи війни і своє київське кохання.


Книга Марселя Тірі «Проїздом у Києві» чекала на свій переклад українською майже 90 років. За збігом обставин та волею долі роман «Passage à Kiew в оригиналі» потратив до рук юриста й письменника Артема Афяна, який загорівся бажанням видати його. Артема підтримав його партнер і товариш Дмитро Бондаренко й видавництво «Самміт-книга». Так хвилююча розповідь про маловідомий період новітньої історії Києва стала доступною й українському читачеві.


11 квітня. пояаток о 19:00. Вхід вільний.
м. Київ, Книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3-Б0 коментарів

Залишити коментар

avatar