17 Жовтня 2019, 14:08 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / Набір на програму для активних громад Сусіди 3.0 - 9 Березня 2016

Набір на програму для активних громад Сусіди 3.0

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 09 Березня 2016 (Середа)
Час: 00:59
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна, Польща, Білорусь
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 493


Польсько-українсько-білоруська програма для активних громад "Сусіди 3.0" відкриває набір на 2016 - 2017 рік. Прийом заявок триває до 8 березня.

Яким, на твою думку, є ідеальне місце для життя? Безпечне, таке, що надихає, повне доброзичливих людей, які цікаво й творчо проводять час разом? Чи це простір, де можна дискутувати на важливі теми, дізнатися щось нове та зустріти людей з різних культур та середовищ? Місце, де перетинаються різні теорії і стилі життя, а люди хочуть ділитися та співпрацювати?

Якщо ти сповнений енергії та ідей, як зробити, аби таких місць було більше, але не знаєш, з чого розпочати, запрошуємо на польсько-українсько-білоруську програму для місцевих активістів "Сусіди 3.0".

Даємо поради, підтримуємо, надихаємо, допомагаємо, забезпечуємо конкретними засобами та знаннями, а також створюємо простір для реальної зустрічі активних людей з Польщі, України та Білорусі. 

Основними цінностями, на яких базується програма, є солідарність, відповідальність, рівність, різноманіття, демократія, відкритість, а також критичне мислення. Підтримуємо тих, хто на практиці хоче довідатися про ці цінності через співпрацю з іншими та реалізацію своєї ідеї. 

Програма була створена на основі «Майстерні громадської активності» і представляє ті самі цінності. Більше про цінності програми читайте на dialogue-for-change.org Прогр
ама триває від травня 2016 до червня/липня 2017 року. Протягом цих місяців учасники зустрічаються на міжнародних тренінгах, здійснюють сусідські візити та працюють у своїх місцевих громадах. Програма розглядає місцеві проекти та волонтерство як засоби суспільних змін. 

Обрані команди запрошуються на одну з трьох Перших Зустрічей. Кожна семиденна зустріч в Польщі, Україні чи Білорусі відбудеться в травні 2016 року.

Під час подачі заявки обираємо одну з поданих тем: 

  • 07.05 – 14.05 - Тема 1: "Старі-нові кордони: міграція, інтеграція, ізоляція" 
  • 07.05 – 14.05 - Тема 2: "Трансформація мислення: автентичність і технологія" 
  • 14.05 – 21.05 - Тема 3: "Для чого нам сусідство? Виклики та рішення" 
Програма розрахована на людей віком від 18 до 35 років, які мешкають в Польщі, Україні, Білорусі та хочуть розпочати свою пригоду з активізацією місцевих громад. 

Запрошуємо до співпраці людей з різних місцевостей та з різним рівнем освіти. Ми відкриті як для студентів, так і тих, хто вже закінчив навчання, волонтерів неурядових організацій і тих, то не має жодного відношення до будь-яких установ, працевлаштованих та безробітних, жителів міст та сіл. 

Ми приймаємо індивідуальні заявки та заявки від місцевих груп, що складаються з двох людей, які мають ідею проекту або зміни в своєму оточенні. Діяльність може також мати міжнародний характер, тобто бути втілена спільно учасниками з Польщі, України та Білорусі. 

До співпраці також запрошуємо випускників програми Майстерня Громадської Активності. В команді, що подає заявку, може бути тільки один випускник/одна випускниця.

Детальний графік програми 2016/2017 знайдете на сторінці http://insha-osvita.org/news/call_susidy_3-0
Заявки приймаємо онлайн до 8 березня 2016 року, достатньо заповнити цей Формуляр для реєстрації

Контакти:

  • Марта Ґавінек-Даґарґулія, marta.gawinek@sasiedzi3.org 
  • Іванна Чупак, ivanna.chupak@susidy3.org 
  • Катажина Дорота, katarzyna.dorota@sasiedzi3.org 
Детальніше: dialogue-for-change.org & facebook.com/susidy3.0


0 коментарів

Залишити коментар

avatar