07 Жовтня 2022, 18:23 | Реєстрація | Вхід
/ Автограф-сесія Ігоря Губермана у Букві на Хмельницького - 26 Січня 2016

Автограф-сесія Ігоря Губермана у Букві на Хмельницького

Категорія: «Події»
Дата: 26 Січня 2016 (Вівторок)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: книгарня "Буква"
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3Б
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 739


Гарики Ігоря Губермана давно стали самостійним жанром поетичної класики, за глибиною осмислення дійсності і влучністю образних суджень про неї ставши поряд із творами визнаних майстрів афористики. 

Нова книжка смішних і ємних афоризмів Ігоря Губермана відрізняється від попередніх більшою повнотою: до неї, окрім уже відомих, увійшли 400 нових «гариків», написаних останнім часом. Усього в книжці зібрано більше двох тисяч чотиривіршів, написаних автором у різні роки. 

Іронічну й дуже яскраву передмову до книжки написала близька подруга Ігоря Губермана, письменниця Діна Рубіна

«Чому саме Губерман став — зараз це вже очевидно — знаком епохи? Річ у тому, що він володіє унікальним талантом у кількох словах створити модель ситуації, сформулювати її з убивчою точністю і сарказмом».


Ігор Губерман — письменник і поет, який здобув широку популярність завдяки своїм афористичним сатиричним чотиривіршам. Народився 1936 року в Харкові, отримав технічну освіту в Москві, у 60-х роках склався як поет-дисидент. Був засуджений 1979 року за сфальсифікованою кримінальною справою про спекуляцію, в ув'язненні вів щоденник, що ліг в основу його книжки «Прогулянки навколо барака». 1987 року емігрував із СРСР, зараз живе в Ізраїлі.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar