29 Травня 2024, 15:07 | Реєстрація | Вхід
/ Лесь Подерв'янський у Книгарні «Є» - 9 Липня 2015

Лесь Подерв'янський у Книгарні «Є»

Категорія: «Події»
Дата: 09 Липня 2015 (Четвер)
Час: 19:30
Місто: Київ
Місце: Книгарня "Є"
Адреса: вул. Лисенка, 3 (м. "Золоті ворота")
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 1519


Дорогі наші друзі та подруги! Запрошуємо Вас поспілкуватися з живою легендою, культовим автором українського андеграунду, художником, драматургом, високим красенем із аристократичним прізвищем – Лесем Подерв'янським

9 липня  в книгарні «Є» ви зможете не тільки отримати автограф найцитованішого українського митця, взяти участь у презентації повного зібрання його творів «Африка, сни» (Наш Формат, 2015), а й дістати справжнє задоволення від відвертої розмови. 

Для нього не існує табуйованих тем і слів. Він пише про нетлінне: від Гамлєта до Галі балуваної, про осяяння, одкровення, сміх, секс, смерть і дао. 
Модератор зустрічі – Інна КорнелюкНезабутні емоції гарантуємо)


Про книгу «Африка, сни» (Наш Формат, 2015)

До найповнішого зібрання творів найцитованішого класика сучукрліту Леся Подерв’янського ввійшли тексти, які розійшлися на цитати раніше, ніж автор усвідомив, що мав би стати першим українським письменником-мільйонером. Небачена краса його творів знайшла поціновувачів і серед юних та допитливих студентів-першокурсників, і серед битих життям мільярдерів. Уперше публікуються: нова редакція «Павліка Морозова», оповідання, а також повнометражна комедія-екшн «Ваша Галя балувана» – неперевершена кіноісторія про прекрасну Галю, українську якудзу і Дао, яке не описати словами. Якщо ви зачекалися на появу літературної сенсації, яка переверне ваші уявлення про українську літературу, то ви її знайдете в цій книжці. 

Книжка починається з «Подерв’янського феномену», ненудної передмови літературного критика та публіциста Сашка Бойченка. Він прагне дошукатися причин вибуховості текстів сучасного класика: «в мірє Подерв’янського хуже тьолок — тільки кацапи. …у сповненій творчого состязанія з Гьоте п’єсі «Остановісь, мгновєньє, ти прєкрасно!», де ми з удовольствієм знаходимо таку характеристику: «Чорт, трансцендентна сила у вигляді рогатого упиздня в ватніку». Письменник Михайло Бриних резюмує: творчість Подерв’янського – се викоханий плід художньої поножовщини та халатної медицини. В його п’єсах підступний естетизм вискакує з кущів – пальто нарозхрист – і показує читачам геть усе: і Ніцше, і кацапів, і гімно. 

Ця книга - про абсурдність життя, богемну алкокультуру, осяяння, одкровення, сміх, секс та смерть. Призначена для широкого кола читачів із почуттям гумору та сатири, які розуміють (при)значення обсценної лексики. Лесь Подерв’янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», «катакомбний класик», кумир жінок, художник, драматург, поет, високий красень з аристократичним прізвищем, головний матерщинник України, мандрівник, романтик, людина мистецтва… Про яскравих особистостей легко говорити – це можна робити безкінечно. Від себе можу додати і назвати його неперекладним, але дуже змістовним українським словом – «Митець». Сам себе він називає художником.


9 липня, четвер. Початок о 18:30. Вхід: вільний. 
Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar