23 Квітня 2024, 07:44 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Яцека Денеля «Сатурн» - 6 Червня 2015

Презентація роману Яцека Денеля «Сатурн»

Категорія: «Події»
Дата: 06 Червня 2015 (Субота)
Час: 15:00
Місто: Київ
Місце: Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків
Адреса: вул. Терещенківська, 15-17
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1059


«Сон розуму породжує чудовиськ»... Протягом останнього року ми часто згадували цей крилатий вислів – назву одного з аркушів знаменитої графічної серії Франсіско Гойї «Капрічос», що зберігається в колекції Музею Ханенків. Ситуація в Україні неочікувано актуалізувала творчу спадщину Гойї і сприяла її переосмисленню відповідно до нового суспільного досвіду – сьогодні ми іншими очима дивимося і на твори Гойї з антивоєнного циклу «Жахи війни», і на примари «Капрічос». Новим досвідом для музею, у свою чергу, стала підтримка ініціативи видавництва «Комора» у підготовці українського видання роману польського письменника Яцека Денеля «Сатурн. Чорні картини з життя чоловіків родини Гойя»: книгу ілюстровано репродукціями 10 офортів Франсіско Гойї з колекції Музею Ханенків, а післямова куратора колекції Олени Шостак розкриває читачеві контекст та особливості творчості геніального іспанського художника.

Запрошуємо всіх охочих в суботу, 6 червня о 14:00 на презентацію роману Яцека Денеля «Сатурн» за участі письменника і перекладача Андрія Бондаря, завідувача відділу європейської графіки Музею Ханенків Олени Шостак та головного редактора видавництва «Комора» Оксани Щур. Модератор – Катерина Чуєва.

Завершить тему Гойї показ фільму Мілоша Формана «Привиди Гойї» (2006; у головних ролях – Стеллан Скарсгорд, Хав’єр Бардем, Наталі Портман) з вступною лекцією кінознавця Лук'яна Галкіна. Фільм демонструватиметься англійською мовою з українськими субтитрами.


6 червня. Початок о 14:00.
м. Київ, Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, вул. Терещенківська, 15-17
ВХІД ВІЛЬНИЙ. Будь ласка, візьміть до уваги, що кількість місць в залі обмежена.
Акредитація ЗМІ: Ольга Носко (044) 288 14 50, museumkhanenko@gmail.com 
Акредитація необхідна для забезпечення якісних умов для вашої праці!


0 коментарів

Залишити коментар

avatar