24 Липня 2024, 18:01 | Реєстрація | Вхід
/ Лекторій «Як писали класики: Умберто Еко» - 27 Травня 2015

Лекторій «Як писали класики: Умберто Еко»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 27 Травня 2015 (Середа)
Час: 20:00
Вартість: 70 грн.
Місто: Київ
Місце: Музей книги і друкарства України
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1332


У середу, 27 травня, о 19:00 в Києві відбудеться лекція «Як писали класики: Умберто Еко», яка буде присвячена правилам письма та письменницькій майстерності одного з найвідоміших письменників і філософів сучасності. Лектор – видавець, критик і літературознавець – Ростислав Семків. 

Лекція про Умберто Еко стане третьою з циклу «Як писали класики». Слухачі дізнаються про літературні техніки і прийоми, письменницький інструментарій, котрим користується Умберто Еко. Також лектор розповість про погляди на літературу і мистецтво, які активно висловлює Еко у своїх працях, статтях, книжках. 

Автор лекції – Ростислав Семків – літературознавець, видавець, автор художніх і наукових перекладів, літературний критик і публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач в «Києво-Могилянській Академії». 


Умбе́рто Е́ко – італійський письменник, філософ, лінгвіст, літературний критик, спеціаліст по семіотиці і медієвіст. Написав понад два десятки наукових праць із семіотики, лінгвістики, теорії літератури, теорії культури, естетики та моралі. Але світову славу Умбертові Еко принесла не його наукова діяльність, а літературна. Хоча у тканину оповіді кожного роману вплетені знання, здобуті ним зі своїх наукових досліджень.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? 

Щоб відвідати лекцію, обов’язкова попередня реєстрація: https://goo.gl/DrVFjI Кількість місць обмежена. Вартість лекції – 70 грн. 


Дата і час: 27 травня (середа), початок о 19:00. Тривалість лекції – 2 години. 
Місце: Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9).
Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com) 

Організатор: Центр літературної освіти
Організаційний партнер: Музей книги і друкарства України
Інформаційні партнери: ART Ukraine, Платформа, Korydor, Літературний портал «Litcentr», Буквоїд, Читомо, ЛітАкцент, Друг читача0 коментарів

Залишити коментар

avatar