09 Травня 2021, 20:17 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Проект «Абрикоси Донбасу» у Чернівцях - 25 Лютого 2015

Проект «Абрикоси Донбасу» у Чернівцях

Категорія: «Події»
Дата: 25 Лютого 2015 (Середа)
Час: 18:00
Місто: Чернівці
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 719


Любов Якимчук (поезія) та Марк Токар (контрабас) 
везуть до Чернівців «Абрикоси Донбасу».Донбас — це світ абрикосів та териконів, ніжний і водночас трагічний світ. Цей простір розрісся вшир та вглиб і тепер так само вшир і вглиб руйнується війною. Занурює у цей світ поеми Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу» та циклу «Розкладання» імпровізаційна музика Марка Токаря, контрабас якого уміє розмовляти мовою людей.24 лютого, вівторок | 18:30
Центральний палац культури, Театральна площа, 5/1, 2-й пов., мала зала.
Музично-поетичний вечір «Абрикоси Донбасу».

25 лютого, середа | 17:00
Літературний целанівський центр, вул. О.Кобилянської, 51.
Розмова про Донбас, абрикоси і війну з Любов’ю Якимчук та Марком Токарем.
Музично-поетичний дует Марка Токаря і Любові Якимчук створено 2009 року і перший виступ відбувся на Міжнародному літературному фестивалі у Львові. Відтоді з різною програмою митці виступали в Україні та Польщі.Марк Токар — український імпровізуючий контрабасист, що грає в Європі та Америці. Перший український музикант, який грав на Chicago Jazz Festival, на батьківщині джазу. Також співтворець та учасник вистави «Альберт, або Найвища форма страти» (разом з Юрієм Андруховичем та Уляною Гробачевською). 

Любов Якимчук — поетка та журналістка. Авторка поетичних збірок «У 4-х стінах» та «, як МОДА». Авторка текстів до міжнародного фріджазового проекту «Aphrodite». Організаторка і учасниця проектів «Рік Семенка» (2012), «Ремонт Шевченка. 100 років футуризму» (2014) та ін. Її вірші перекладені на польську та іврит.


24-25 лютого, м. Чернівці. Вхід: вільний.
Партнери: Gedankendach, Літературний целанівський центр, Центральний палац культури. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar