22 Червня 2021, 02:17 | Реєстрація | Вхід
/ 17-21 грудня: Книжковий ярмарок «Різдвяний Арсенал» (Київ) - 9 Грудня 2014

17-21 грудня: Книжковий ярмарок «Різдвяний Арсенал» (Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 09 Грудня 2014 (Вівторок)
Час: 13:30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1266

З 17 до 21 грудня у Мистецькому Арсеналі відбудеться щорічний святковий ярмарок "Різдвяний Арсенал".…Саме тут ваші чарівні мрії стануть реальністю, адже магія різдвяного настрою складається із безлічі ледь помітних деталей – із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок, із зустрічей та часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок…
 
На відвідувачів чекає чарівна різдвяна атмосфера, а також – подарунки на усі смаки, найновіші дитячі книжки, ялинки та ялинкові прикраси, авторські листівки, найбільший ярмарок рукотворів, майстер-класи, вистави, розваги, казкові читання, різдвяні солодощі та частування!
 
У ПРОГРАМІ ЯРМАРКУ:
- Подарунки для дітей і дорослих від кращих майстрів України
- Дитячі та мистецьки книги
- Майстер-класи та читання казок
- Музична сцена, ігри, ласощі
 
19 грудня на маленьких відвідувачів "Різдвяного Арсеналу" чекає незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!
 
Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети "Сегодня", за допомогою яких діти надсилають свої листи з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання!

Клуб ілюстраторів Pictoric на Різдвяному Арсеналі  2014 вперше представить  проекти від 18-ти молодих українських художників. Це два календарі з ілюстраціями літніх та зимових вражень: серія малюнків з творчого пленеру в Карпатах та дотепних зображень кози, символу 2015 року. Ідея в тому, щоб кожен місяць в році відповідав настрою позитивних яскравих ілюстрацій, де кожен автор виразив свої творчі вміння та спробував додати до буденного життя трохи казковості.

Учасники: Олег Грищенко, Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Настя Денисенко, Таня Денисенко, Таня Цюпка, Романа Романишин, Андрій Лесів, студія Ліспроліс, Костя Марценківський, Оля Терещенко, Поліна Дорошенко, Юля Твєрітіна, Ілля Угнівенко, Аня Хоменко, Юля Кунщікова, Олена та Валерій Тихонюк.
 
З 17 до 21 грудня Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів та їх батьків серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів! Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла.
 
АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує маленьких школярів та дошкільнят відвідати оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які традиційно працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь в активностях та навчаннях від компаній Майкрософт, Сингента та Ощадбанк.
 
АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує дітей вимушених переселенців зі Сходу України відвідати проект на безоплатній основі за умови реєстрації. Адреса для реєстрації: kruzilina@gmail.com
 
На гостей Різдвяного Арсеналу чекає колекція унікальних арт-ялинок – авторських інсталяцій, створених молодими українськими художниками у співпраці з партнерами проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ.
 
Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом  з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжить свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ.
 


ГОДИНИ РОБОТИ:
17 грудня – відкриття ярмарку з 15:00 до 21:00 (вхід за запрошеннями, акредитацією, вхідними квитками)
18-21 грудня – з 11:00 до 20:00
21 грудня – з 11:00 до 18:00
 
Загальна вартість вхідного квитка –  50,00 грн., пільгового квитка – 20,00 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу. 
 
Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам спілки художників (за наявності посвідчення).


 
ПРЕС-СЛУЖБА МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:
pressa@artarsenal.in.ua (для акредитації), Тел.: +380 44 288 52 26
 
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
вул. Лаврська 12, Тел./факс: +380 44 288 52 25, facebook.com/Mystetskyi.Arsenal 
Подробиці на сайті організаторів: http://artarsenal.in.ua/event147.html


0 коментарів

Залишити коментар

avatar