04 Жовтня 2023, 12:40 | Реєстрація | Вхід
/ Премія Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки 2014 - 1 Грудня 2014

Премія Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки 2014

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Грудня 2014 (Понеділок)
Час: 00:00
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1561


Фото: litakcent.com
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

Премію присуджують у чотирьох номінаціях:
- літературні твори для дітей та юнацтва;
- художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;
- театральні вистави для дітей та юнацтва;
- кінотвори для дітей та юнацтва.

На здобуття Премії висувають оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. Не приймають твори, які було відзначено іншими преміями.

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 32, подається до Держкомтелерадіо до 1 грудня 2014 року.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:
  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;
  • три примірники твору у друкованому вигляді;
  • розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;
  • копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);
  • копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.
Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» треба надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.


Телефон для довідок: (044) 278-87-56
E-mail: kniga@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua
Сторінка про Літературну премію імені Лесі Українки у Вікіпедії: http://u.to/JGj7CA


0 коментарів

Залишити коментар

avatar