04 Лютого 2023, 14:30 | Реєстрація | Вхід
/ Осіння літературна школа 2014 оголошує набір учасників - 4 Листопада 2014

Осіння літературна школа 2014 оголошує набір учасників

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 04 Листопада 2014 (Вівторок)
Час: 14:06
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 133113-16 листопада в Києві відбудеться «Осіння літературна школа 2014». На лекційних і практичних заняттях відомі літератори поділяться з авторами-початківцями секретами письменницької майстерності. Реєстрація учасників триватиме до 10 листопада включно.

Програма «Осінньої літературної школи» спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної письменницької майстерності та розширити літературний світогляд. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Програма складається з 36 годин лекційних та практичних занять. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, творчі завдання, літературні вечори. 

Досвідчені та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики протягом чотирьох днів будуть ділитися знаннями і досвідом зі слухачами Літшколи. Лектори: Софія Андрухович, Лариса Денисенко, Сергій Іванюк, Юрій Іздрик, Андрій Кокотюха, Ростислав Семків і Остап Сливинський

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Спікери розкажуть: як працювати з сюжетом, персонажами, мовою і художніми деталями; як знайти свого читача та звідки брати натхнення; як відбувається творчий процес; як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям. 

Також лектори поділяться особливостями написання творів у різних жанрах, стилях і формах, методами ефективної співпраці з видавництвами і медіа, окреслять головні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери загалом. 


Хто наші лектори?

  • Софія Андрухович – письменниця, перекладачка, публіцистка; 
  • Лариса Денисенко – письменниця, журналістка, адвокат, правозахисник; 
  • Сергій Іванюк – літературознавець, критик, дитячий письменник, викладач у «Києво-Могилянській Академії»;
  • Юрій Іздрик – письменник, музикант, художник, один із засновників «Станіславського феномену»; 
  • Андрій Кокотюха – письменник, сценарист, публіцист, автор 50-и книжок прози; 
  • Ростислав Семків – видавець, літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», викладач у «Києво-Могилянській Академії»; 
  • Остап Сливинський – поет, перекладач, літературознавець. 

Як взяти участь? 


Щоб стати учасником «Осінньої літературної школи 2014», потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/zxyn8v Прийом заявок триває до 10 листопада включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 800 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, харчування обідами, роздаткові матеріали тощо). Дати проведення: 13-16 листопада 2014 року (з 10:00 до 20:00)
Місце: Музей книги і друкарства України 
(Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)
Контактна особа: Дмитро Стретович 
(068-803-24-97, litosvita.org @ gmail.com) 

Детальніше про Літшколу читайте за посиланням: http://goo.gl/Z33E9P 


Організатор: Центр літературної освіти
Організаційний партнер: Музей книги і друкарства України
Книгарні-партнери: Смолоскип, Читайка, Купідон, мережа книгарень «Є», дім освіти і культури «Майстер Клас»
Інформаційні партнери: ART Ukraine, ШО, Платформа, Korydor, Cultprostir, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Літературний портал «Litcentr», Арт-Вертеп, Українська культура


0 коментарів

Залишити коментар

avatar