06 Березня 2021, 09:50 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / Оголошено набір на Дитячий літературно-освітній курс «Від вигадки до книжки» - 29 Жовтня 2014

Оголошено набір на Дитячий літературно-освітній курс «Від вигадки до книжки»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 29 Жовтня 2014 (Середа)
Час: 09:38
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1681

15 листопада в Києві стартує перший Дитячий літературно-освітній курс «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники, видавці та ілюстратори поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів і книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників наприкінці курсу видадуть окремою книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 13 листопада включно.

Лектори і тренери курсу – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Лариса Денисенко, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Марися Рудська, Галина Ткачук. 

Програма курсу «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 6-10 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. 

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації. 

Програма курсу складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять. Твори та ілюстрації усіх випускників курсу видадуть окремою книгою, яка буде презентована публіці 20 грудня 2014 р. 

Авторка програми курсу – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги», Член Асоціації українських письменників та Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Хто наші лектори і тренери?

  • Іван Андусяк – дитячий письменник, поет, літературний критик, перекладач, головний редактор видавництва «Фонтан казок»; 
  • Сашко Дерманський – дитячий письменник, казкар, автор 14 книжок, 1 аудіокниги, 2 інтерактивних книжок для дітей; 
  • Лариса Денисенко – письменниця, публіцистка, радіо- і телеведуча; 
  • Сашко Лірник – найбільш відомий український казкар-лірник, учасник гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий; 
  • Зірка Мензатюк – письменниця, журналістка, радіоведуча; 
  • Марися Рудська – художниця-ілюстатор, ілюструвала близько 20 книжок найвідоміших українських письменників; 
  • Галина Ткачук – авторка поезії та прози, зокрема для дітей, учасниця літературних стипендій та переможець міжнародних конкурсів. 

Як взяти участь? 


Щоб стати учасником Дитячого літературно-освітнього курсу «Від вигадки до книжки», потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/eevQFH Прийом заявок триває до 13 листопада включно. Кількість місць обмежена – 20 осіб. Вік дітей – 6-10 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 900 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки). 

Дати проведення: 15.11, 22.11, 29.11, 06.12, 13.12, 20.12 (заняття будуть приходити по суботах з 10:00 до 14:00)
Місце: «Арсенал Ідей» («Мистецький Арсенал»), вул. Лаврська, 10-12 
Координатор курсу: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com) 

Детальніше про курс читайте за посиланням: http://goo.gl/rwdsy6  


Організатор: Центр літературної освіти
Організаційні партнери: портал «BaraBooka, Простір української дитячої книги»
За підтримки: Національний центр «Мала академія наук України» та БФ «Мистецький Арсенал»
Книгарні-партнери: Читайка, Купідон, мережа книгарень «Є», дім освіти і культури «Майстер Клас»
Інформаційні партнери: ART Ukraine, Платформа, Korydor, Cultprostir, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Літературний портал "Litcentr", Арт-Вертеп, Українська культура


0 коментарів

Залишити коментар

avatar