01 Березня 2024, 09:31 | Реєстрація | Вхід
/ 31 липня: благодійні поетичні читання «Війна і Слово-3» (м.Київ) - 29 Липня 2014

31 липня: благодійні поетичні читання «Війна і Слово-3» (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 29 Липня 2014 (Вівторок)
Час: 15:20
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 99131 липня у кнайп-клубі "Купідон" відбудуться благодійні поетичні читання на допомогу пораненим українським бійцям - «Війна і Слово-3». Читання пройдуть вже втретє.

На усі гроші, зібрані за вхід та зароблені на ярмарку, організатори купують ліки та все необхідне українським бійцям, які проходять лікування в госпіталях. Лоти для благодійного ярмарку може запропонувати будь-хто, принісши їх безпосередньо на вечір.

Учасники 3-го вечору:

1. Галина Ткачук
2. Лесь Белей
3. Мідна
4. Юлія Волочай
5. Олександр Стукало
6. Юрко Космина
7. Дмитро Лазуткін
8. Іра Батащук
9. Полежака, вічний і єдиний)))
10. Ярослав Гадзінський
11. Олександр Ірванець Декілька коментарів від організаторки заходу - поетеси та журналістки Олени Степаненко.

"Перше - кого не запросила виступать - не сумуйте і не ображайтеся, бо судячи з тривалості нашого АТО, збиратися доведеться ще не раз.

Друге. Серед людей, яких я запросила взяти участь у заході - багато тих, хто мешкає в інших містах України. Це я зробила навмисне - і звертаюся зараз до найактивніших іх них з проханням провести якісь схожі читання-ярмарки і в себе на батьківщинах.

Третє. Чого читання-ярмарок. Бо всі без винятку, і учасники, і слухачі, і продавці-покупці платять символічні гроші за вхід. 10 грн - це не ті гроші, які когось можуть розорити, але навіть якщо жоден слухач не прийде - солдатам піде 100 грн допомоги )). Чого якрмарок? Бо кожен охочий може принести книжку, яку прочитав, і готовий поділитися нею з иншими чи якусь біжутерію, яка лежить і сумує - і продати першому-ліпшому за ціну, яку назве покупець.

Четверте. Досвід 129 мільйонів, зібраних українцями для армії і витрачених на міфічні простирадла - показовий. Усі зібрані кошти будуть рахуватися у присутності спостерігачів і передаватися лише перевіреним волонтерам у шпиталях або безпосередньо тим, хто збирає аптечки на фронт. Чеки або розписки - викладатимуться у події."


31 липня. Початок о 19:00. Вхід: 10 грн.
Кнайп-клуб «Купідон», Пушкінська, 1-3/5
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/770229019711483/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar