22 Червня 2021, 02:22 | Реєстрація | Вхід
/ 19-20 квітня: Арт-фестиваль «Антракт» - 2014 (м.Херсон) - 11 Березня 2014

19-20 квітня: Арт-фестиваль «Антракт» - 2014 (м.Херсон)

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 11 Березня 2014 (Вівторок)
Час: 18:52
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1151Всеукраїнський арт-фестиваль «Антракт» відкриває наступний сезон. Слоганом цьогорічного фестивалю, який традиційно збирає поетів, музикантів та художників по всій Україні, ми вирішили обрати вислів «Розкіш бути Різними – Мужність стати Єдністю»

Звісно, усі ми − різні. Усі ми маємо такі розкіш і право – різнитися мовою, регіоном, віком, уподобаннями, традиціями, стилем, у якому ми творимо. Адже справжня краса світу полягає у багатоманітності квітучого саду, що зветься Країною. З іншого боку, наша відмінність не повинна призводити до розколу, до ізоляції і конфліктів – адже тоді сад буде дуже легко зламати, обкрасти, зрубати під корінь. Тому кожен, хто живе у цій країні, повинен віднайти у собі мужність поступитися своєю індивідуальністю на користь Іншого. Поступитися – не означає піддати забуттю. Поступитися – означає – подарувати своє неповторне Я, щоб на взамін отримати його назад збагаченим і доповненим чужим, але однаково прекрасним, Я. 

Тому цей фестиваль буде діяти у режимі мовної та жанрової багатоманітності. На ньому будуть представлені різні види мистецтв: література, живопис, музика. Різні мови: українська, російська, англійська тощо. Автори різного віку та стильового спрямування. Різні теми: від громадянської до еротичної. Головне, на чому ґрунтується нинішній «Антракт»: яким чином українські митці можуть знайти спільну платформу для діалогу і зберегти у цілісності як свої особисті дружби, так і країну, у якій ми всі живемо. 

У програмі:
- Флуоресцентна вистава від Студії атмосферного дизайну 
(Світлана Павлова, Артем Васильєв)
- Шоу боді-арту
- Екскурсія до Алеї поетів
- Поетичний конкурс
- Конкурс перекладів
- Платформа "Восток-Запад-Север-Юг": 
літдискусія "Поиск Третьего в диалоге Я и Чужого"
- Фаєр-шоу
- Видання поетичної збірки за підсумками фестивалю

Як оформити заявку на участь:
- Вкажіть Ваше ім'я, фамілію, псевдонім (якщо є), місто, e-mail, мобільний телефон
- Додайте 5 власних віршів (усього за обсягом до 100 рядків).
- Надішліть за адресою ollle@ukr.net
- Приїхати до Херсона, щоб взяти участь у фінальному турі. 

Сумісний проект Всеукраїнського фестивалю "Антракт" (Херсон), Студії атмосферного дизайну (Херсон) та Міжнародного фестивалю памяті Юрія Крижановського "Одна маленька свіча" (Київ)

Інформаційний партнер фестивалю: Літературний портал "LITFEST"

З 19-го по 20-те квітня, м. Херсон.
Подія Вконтакті: http://vk.com/event54071091


0 коментарів

Залишити коментар

avatar