27 Січня 2023, 14:00 | Реєстрація | Вхід
/ 5 липня: Літературний вечір у рамках арт-проекту "Голоси" (м.Київ) - 3 Липня 2013

5 липня: Літературний вечір у рамках арт-проекту "Голоси" (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 03 Липня 2013 (Середа)
Час: 13:19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1074
У п’ятницю, 5 липня, о 19:00 у київському кафе «Любовь-Морковь» (вул. Верхній Вал, 16) відбудеться літературний вечір, присвячений соціальному арт-проекту «Голоси»

На літературному вечорі читатимуть поезію і розповідатимуть свої історії письменниці Євгенія Чуприна, Анна Малігон, Каріна Тумаєва, Галина Танай та Мідна

«Голоси» - це замовчані історії про тіло, їжу та емоції, це особисті історії, які закликають не ховатися із своїми переживаннями та проблемами, а говорити про них та шукати вихід. 

Непрості стосунки з їжею та власним тілом знайомі багатьом жінкам. Говорити про це незручно і соромно. Аудіо-візуальний проект "Голоси” звертається до досвіду дванадцяти жінок, які пережили розлад харчової поведінки. Це документальні тексти, написані на основі розмов з цими ними, фото Наталки Довгої, які відображають лейтмотив кожної з історій, а також звукова інсталяція.

Проникаючи у сферу невідомого і замовчуваного, "Голоси” показують те, що  ми не завжди помічаємо, не надаємо ваги чи засуджуємо у поведінці близьких нам жінок. Обмеження в їжі та переїдання, дієти, контроль і його втрата, емоції, що їх переповнювали, – це часто сприймається як жіночі примхи або рідкісні психіатричні діагнози. Дванадцять жінок, які поділилися своїм досвідом, створилидля нас можливість переосмислити поняття анорексії, булемії чи переїдання. 


Місце: кафе «Любовь-Морковь» (Київ, вул. Верхній Вал, 16)
Дата і час: 5 липня, початок о 19:00
Вхід вільний. 

Детальніше про арт-проект «Голоси» можна прочитати 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar