21 Червня 2024, 04:32 | Реєстрація | Вхід
/ У Черкаській області працюватиме літературний табір - “КАЛАВУРНЯ-2013" - 6 Червня 2013

У Черкаській області працюватиме літературний табір - “КАЛАВУРНЯ-2013"

Категорія: «Події»
Дата: 06 Червня 2013 (Четвер)
Час: 13:57
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1403КАЛАВУРНЯ-2013З 28-го червня в селі Руська Поляна (Черкаська область) розпочне свою роботу Літературний наметовий табір-школа – молодіжний проект, приурочений до святкування 200 річчя з дня народження Т. Г. Шевченка.

У рамках  літературного табору будуть проведені майстер-класи, де кожен учасник, наприклад,   зможе дізнатися як написати вірш чи прозу, яку б схвалили критики чи з чого розпочати роботу над книгою і чим відрізняється творець від графомана,  а також  знайти відповіді на безліч інших актуальних питань. Тренерами на літературному таборі будуть майстри літературного слова:

•  Сергій Пантюк – дипломант Конкурсу романів, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання "Коронація Слова”, автор восьми книг і численних публікацій у вітчизняній і закордонній періодиці, секретар Національної Спілки письменників України по роботі з молодими авторами.

Вікторія Осташ – керівник київської молодіжної літературної студії "Перехрестя”, поетеса, член НСПУ.

Валентина Коваленко – голова Черкаської обласної організації НСПУ, поетеса, прозаїк, літературознавець.

Олександр Солодар – поет, дослідник історії та літератури Черкащини, член НСПУ, керівник Черкаського обласного літературного об’єднання ім. Василя Симоненка з 1999 по 2008 рік.

Іван Дубінін – письменник – гуморист, неперевершений майстер пародійного жанру, член НСПУ.

Також учасники табору зможуть взяти участь у творчих креативних студіях з основ фотографії, ораторської та сценічної майстерності, а також у студіях зі створення відео поезії та відео прози.

Головною метою літературного табору, що збере близько 50 молодіжних активістів та молодих літераторів з усієї України, є навчання основам літературної майстерності та створення плідної співпраці і творчої взаємодії між учасниками.

Для того, щоб взяти участь у проекті, потрібно мати необхідне туристичне спорядження (намет, карімат), сплатити до 23 червня внесок 100 грн (у цю суму входять витрати на харчування та оргвнесок, що включає оплату доставки води та палива для генератора, витрати на облаштування табору, канцтовари) та заповнити реєстраційну анкету за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1l9RRzS8XM27q3Pfa0NvBnktzxspeXNEDzl9cMNkhFkU/viewform

Реєстрація триває до 16 червня включно.
Дата проведення: 28-30 червня 2013 року.

Організатори:

- Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України;
- Черкаська міська молодіжна організація "Фундація регіональних ініціатив”.
Детальна інформація на сайті:
http://fri.com.ua/2013/05/literaturnyj-nametovyj-tabir-shkola-kalavurnya-2013/,


Групи в соціальних мережах:
- http://vk.com/kalavurnia

- https://www.facebook.com/events/644278415588365/

Контактна особа: Олена Мяус (тел: 093-256-83-70, e-mail: larobe@ukr.net)0 коментарів

Залишити коментар

avatar