05 Грудня 2021, 19:08 | Реєстрація | Вхід
/ 21 березня: 2-й підпільний поетичний бій (м. Київ) - 12 Березня 2013

21 березня: 2-й підпільний поетичний бій (м. Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 12 Березня 2013 (Вівторок)
Час: 18:34
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1050Нещодавно у Києві стартували підпільні поетичні бої. Їхній організатор – Дмитро Лазуткін. У ній змагались Павло Коробчук, Євгенія Чуприна, Андрій Шадрін та Каріна Тумаєва.

Другий поетичний поєдинок відбудеться 21 березня, у День поезії. Учасниками бійки стануть: Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Анатолій Хромов та Олег Побережний.

Те, що це буде суто чоловіча бійка, не випадковість. Саме 21 березня стане відомо ім’я переможниці фотоконкурсу «Муза для Поета». За серце прекрасної дами і змагатимуться поети. Її прихильний погляд, здатність надихати стане для них найкращим подарунком.

Судять поетів глядачі. Рефері поєдинку – Президент Клубу Бойових Митців Дмитро Лазуткін. Правила боїв жорстко регламентовані – по дві хвилини кожному митцю у першому раунді, хвилина перерви і знову кожному по дві хвилини. Голос Президента – вирішальний. Але він вимагається тільки тоді, коли симпатії глядачів розділяться порівну.

Вхід безкоштовний.

Отримати пароль для відвідин поєдинку та дізнатись місце його проведення ви можете за телефоном 067 328 32 03, або написавши на скриньку pr@greenpes.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar