24 Вересня 2022, 19:07 | Реєстрація | Вхід
/ Відеопоезія. Погляд на Міжнародний фестиваль «CYCLOP» (м. Миколаїв) - 1 Лютого 2013

 Відеопоезія. Погляд на Міжнародний фестиваль «CYCLOP» (м. Миколаїв)

Категорія: «Новини»
Дата: 01 Лютого 2013 (П'ятниця)
Час: 16:15
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 164611 січня у Науково-педагогічній бібліотеці відбулось засідання молодіжного літературного клубу "Alternative”. Тема зустрічі: "Відеопоезія. Погляд на Міжнародний фестиваль «CYCLOP» ”.

В рамках вечора ми подивилися 12 відеопоетичних робіт, які увійшли у шорт-лист другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP». 

Під час перегляду провели голосування за кращу роботу. Результати нашого голосування розбіглися з офіційними результатами лише в тому, хто отримає перше, а хто друге місце. Так, робота Ольги Михайлик «Зміна декорацій» в нашому голосуванні посіла перше місце, хоча в Києві вона офіційно отримала друге місце, а робота Ксенії Калініченко «1+1=1», відповідно, в нашому голосуванні отримала друге, а в Києві офіційно перше місце.

Голова обласної організації «Конгрес літераторів України», член журі другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP», Олексій Торхов прочитав учасникам заходу лекцію: «Відеопоезія: проблеми класифікації», в якій ґрунтовно виклав проблематику й існуючі методи класифікації відеопоезії, а також поділився враженнями від фестивалю.

Дуже цікаво було поспілкуватись з Анжелою Богаченко, нашою землячкою, чия робота «Королю Первых Одуванчиков», увійшла до шорт-листа другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP». Учасники ставили Анжелі питання стосовно роботи над відео, на що вона зі знанням фахівця радо відповідала. Анжела розповідала про різні технічні особливості й про інші відеопоетичні конкурси, в яких вона брала участь. 

Джерело: літературний клуб "Alternative”, м. Миколаїв.

Міжнародний фестиваль «CYCLOP»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar