07 Серпня 2020, 01:26 | Реєстрація | Вхід
/ Події / 11 грудня: презентація детективу Андрія Кокотюхи «Шлюбні ігрища жаб» (м. Київ) - 10 Грудня 2012

11 грудня: презентація детективу Андрія Кокотюхи «Шлюбні ігрища жаб» (м. Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 10 Грудня 2012 (Понеділок)
Час: 14:00
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 90411 грудня 2012 року в книгарні «Є» в порядку експерименту буде презентована та відкрита перша україномовна полиця «Детективи та пригоди». Де, чи не вперше за час існування української книжкової торгівлі, національну літературу детективного та пригодницького жанрів, а також трилери, горори та перекладну літературу цих жанрів українською мовою буде виділено окремо від інших та сегментовано.

У рамках цієї акції буде презентована відома книга Андрія Кокотюхи «Шлюбні ігрища жаб» у новій, актуальній редакції та з зовсім новими додатками (зокрема, в книгу ввійде перший в українській літературі текст формату «книга про книгу» — історія появи «...жаб», наповнена несподіваними подробицями).

Ця книга, безперечно, займе своє місце на Першій Україномовній Полиці Детективу та Пригод. Андрій Кокотюха був серед тих, хто прийшов до книгарні «Є» із ініціативою створити для книжок цих жанрів окрему полицю. На переконання ініціаторів, це сприятиме кращій орієнтації читачів, котрі шукають серед українських творів саме таку, та допоможе їм визначитися з вибором.


Від автора: 

"Увага - це нова редакція, третє тисячоліття. Там є історія написання. Головна інтрига: це перша і єдина книга А. Кокотюхи, в якій є розділ, написаний у стадії алкогольного сп`яніння. Який саме? В книзі все є! Не скажу до вечора 11 грудня!"


11 грудня.
Початок — о 18:00.
Вхід вільний.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті Ворота»
Джерело: Сайт «Книгарні Є»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar