15 Квітня 2024, 12:38 | Реєстрація | Вхід
/ До 2-го грудня триває прийом заявок на участь у воркшопі для письменників і перекладачів. - 23 Листопада 2012

До 2-го грудня триває прийом заявок на участь у воркшопі для письменників і перекладачів.

Категорія: «Конкурси»
Дата: 23 Листопада 2012 (П'ятниця)
Час: 17:57
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1223
15-16 грудня 2012 у Львові відбудеться воркшоп з авторського права та умов праці письменників і перекладачів художньої літератури «Сучасні умови та можливості співпраці»

Воркшоп проводиться в межах проекту Book Platform фонду Next Page (Болгарія), який реалізовується за підтримки програми Східного партнерства Європейського Союзу. Основна ідея проекту Book Platform – сприяти розвитку книжкової сфери у Вірменії, Україні та Грузії. Партнером проекту в Україні є ГО «Форум Видавців».

Під час воркшопу у форматі презентацій та дискусій обговорюватимуться питання авторського права, ключових положень договорів між видавцем та письменником/перекладачем, відстоювання прав автора, юридичні та соціальні аспекти праці письменників і перекладачів (копірайт, свобода слова, умови та належна оцінка творчої літературної праці).

Запрошені спікери:

Бастіан Пау (Bastiaan Pauw) – директор Міжнародної програми для письменників Фонду промоції та перекладів нідерландської літератури (International Writers' Program, Foundation for the Promotion and Translation of Dutch Literature, Amsterdam).

Юка Гаврилова – літературний агент, журналіст, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки. Співпрацює з Іздриком, Олександром Красюком, Іреною Карпою, Андрієм Кокотюхою, братами Капрановими.

Володимир Коноваленко – фахівець з видавничої справи, автор 8 книг та численних статей про інтелектуальну власність. Створив та впроваджує систему управління авторським правом у видавництвах, телерадіокомпаніях та інших компаніях. 

Умови участі: 

До участі у воркшопі запрошуються письменники та перекладачі художньої літератури. Кількість учасників обмежена – 20 осіб*. При відборі учасників перевагу матимуть заангажовані у питаннях соціальної ролі автора та перекладача та/або ті, хто співпрацюють з іншими у часописах, об’єднаннях, фестивалях.

Для участі потрібно надіслати заповнену Анкету разом із CV до 2 грудня 2012 
на ел. адресу: ilepska@bookforum.com.ua 

Контактні особи: Ірина Лепська (097)2393876 та Софія Косарчин (063)4428374. 
Підтвердження про участь у воркшопі буде надіслано до 7 грудня 2012.

*Організатори під час воркшопу забезпечують поселення на 1 ніч та харчування, а також компенсують витрати за проїзд у плацкартному або купейному вагоні, автобусі 
(лише за умови пред’явлення оригіналів проїзних квитків).

Інформація: Ірина Лепська, "Форум видавців"


0 коментарів

Залишити коментар

avatar