22 Вересня 2023, 17:58 | Реєстрація | Вхід
/ 21-23 вересня: Фестиваль «Республіка» - 2012 (м. Кам’янець-Подільський) - 15 Вересня 2012

21-23 вересня: Фестиваль «Республіка» - 2012 (м. Кам’янець-Подільський)

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 15 Вересня 2012 (Субота)
Час: 17:54
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1074Фестиваль Республіка
Фестиваль «Республіка» - це фестиваль сучасного вуличного мисцецтва у всіх його проявах – музика, малюнок, танець. Дати проведення фестивалю 21 - 23 вересня 2012 року на території старої фортеці та старого міста (Вірменська площа) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Музична частина фестивалю відбудеться на території старої фортеці в якій приймуть участь як відомі, так і молоді групи України та Росії.

"Анти-money fest Respublika" - антикомерційний арт фестиваль метою якого є залучення уваги до культурно соціальних проблем маленьких міст. Усі зароблені гроші були витрачені на художників з різних країн, які до, під час і після фестивалю розмальовували будівлі в місті проведення.

Даний проект, на думку організаторів, здається найбільш цікавим, бо аналогів йому немає, ані в Україні, ані на пост радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський та гіперсучасного мистецтва графіті викличе неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста. Головне завдання художників - перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, біля якого будуть фотографуватись всі туристи, що відвідають Кам’янець-Подільський. 

Ідея фестивалю - доповнити низку фестивалів на історичну тематику (якою славиться місто) ще одним, але ідейно іншим, фестивалем сучасного вуличного мистецтва, тим самим підтвердити статус Кам’янця-Подільського, як фестивального міста. А також ознайомити якомога більше людей з сучасним мистецтвом. "Ціль фестивалю - наше місто – наш дім, а свій дім ми завжди хочемо збагачувати цінними та гарними речами. Саме тому, всі зібрані кошти на фестивалі ми плануємо витратити на культурне збагачення міста. А конкретніше – на художній роспис будинків, які не вписуються в архітектурний ансамбль Кам`янця." 
   
Афіша фестивалю «Республіка» 2012

Фестиваль Республіка


У 2012 році на фестивалі «Республіка» вас очікує 3 фестивальні дні, 3 сцени, близько 50 кращих рок-колективів країни, близько 10 поетів, більше 15 райтерів з України, Росії, Білорусії, Польщі та Іспанії.  Після гарного старту та вдалого дебюту «Республіка» знову заполонить мистецтвом місто Кам’янець-Подільський восени 2012 року. На музичній сцені у Старій Фортеці знову гримітимуть пісні від найкращих виконавців України, Росії, Білорусії. Найуспішніші райтери країни та світу залишатимуть сліди своєї творчості на занедбаних стінах будівель нового та старого міста, щоб зробити його приємнішим для поглядів усіх жителів Кам’янця-Подільського та його туристів. Найкраща публіка знову з’їдеться з усіх куточків країни для того, щоб підтримати улюблених музикантів, талановитих райтерів та «Республіку» і гарно відпочити. 2012-го року  Фестиваль «Республіка» відбуватиметься протягом 13 днів (з 10-го по 23 вересня) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. Місце проведення - стара частина міста, котра є офіційним архітектурним заповідником. 

Художня частина фестивалю розпочнеться 10.09 та звершиться 23.09. Протягом близько двох тижнів райтери з України, Іспанії, Польщі, Росії та Білорусії будуть розмальовувати будинки загальною площею близько 2000кв.м. Всі ескізи, котрі будуть наноситись на фасади, затверджені оргкомітетом фестивалю та Кам’янець-Подільською міською радою. Музична частина фестивалю триватиме протягом трьох днів (21-23.09) на території старої фортеці. Цього року у концерті візьмуть участь як відомі, так і молоді гурти з України, Білорусії та Росії.  

Вже відомі учасники та хедлайнери фестивалю «Республіка» 2012:

Програма фестивалю «Республіка» 2012

Ляпис Трубецкой
Скрябін (панкова програма)
Мотор'ролла
O.TORVALD
ATTRAKTOR
The Вйо 
Табула Раса
Адісс Абеба
Оркестр Че
АННА
Кожаный Олень
ОТ Vinta
Pur:Pur
MORJ
White Coffin (США) 
Wasp’n’Hornet (Білорусія)
Drum Ecstasy (Білорусія)
VivienneMort
Безодня
Dead Boys Girlfriend
FarInHate
Merva 
We Are 
Пан Пупец 
Cherry-merry
Фіолет (Луцьк)

Також протягом трьох днів фестивалю Республіка 2012 діятиме денна сцена на Ратушній площі. Стартуватиме вона з 13:00. На денній сцені презентуватимуть свою програму молоді перспективні гурти, відбуватимуться квести та конкурси, а також приємні сюрпризи від організаторів. Програма денної сцени буде невдовзі оголошена. На денній сцені будуть представлені такі молоді та перспективні гурти:

Алоізій Карамболь (Тернопіль)
Brigitte Bardot  (Росія) 
Superkeks! (Чернівці)
Умбиликус (Харків) 
Дом Грибоедова (Дніпропетровськ) 
Pipl Plant (Чернігів) 
HIS (Луцьк) 
UA (Миколаїв)
Lions (Донецьк) 
Crybabies (Хмельницький) 
Between Voice (Кам’янець-Подільський) 
Pulse Up (Хмельницький) 
In Side Another Time (Хмельницький) 

Художня частина фестивалю «Республіка» відбуватиметься удень (протягом фестивалю та протягом 10 днів до приїзду гостей) на території старої та сучасної частини міста. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії, Польщі та України будуть розписувати та розмальовувати попередньо обрані будівлі з метою зробити їх візуально привабливими та максимально вписати їх в архітектуру старого міста. Загальна площа, відведена для облагородження складає більше 2000 кв.м. , що утричі перевершує минулорічну.  Літературна сцена діятиме протягом 21-23 вересня у старій частині міста у Вірменському дворику. Презентуватиме її творче об’єднання «БРИТВА» з міста Харків. Свою поезію представлять молоді літературні таланти.

Після завершення концертної програми на головній сцені на новій фортеці просто неба відбуватиметься Art Cinema Night  – трансляція авторського арт-хаус кіно. Проект спрямований на популяризацію молодого покоління кіноаматорів. Також вночі на території наметового містечка всі бажаючі можуть послухати акустичні «концерти» навколо вогнища. Вже традиційно організатори тішитимуть всіх гостей акціями. Однією з них є збір телевізорів, котрі приносять в період фестивалю на Ратушну площу. Всі ініціатори отримують безкоштовний абонемент на три дні фестивалю. Акція спрямована на зменшення кількості «зомбоящиків» у домівках людей, котрі не тільки забирають вільний час, а й створюють інформаційний вакуум.

Еко-акція на фестивалі «Республіка» триватиме протягом трьох днів фестивалю з 10:00 до 14:00 та має на меті прибирання від сміття каньйон річки Смотрич. Кілька команд волонтерів та чолі з гуртами-учасниками еко-акції, а також організатори будуть разом очищувати каньйон річки від побутового пластику та сміття, чим покажуть наглядний приклад жителям Кам’янця-Подільського та молодому поколінню. Даний проект є унікальним, оскільки аналогів його не існує ні в Україні, ні у пост-радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський, та гіперсучасного мистецтва графіті уже викликало неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавило та збільшило кількість туристів міста. Головне завдання художників - перетворити занедбані будинки у художнє надбання міста Кам’янець-Подільський.

Що: Другий фестиваль сучасного вуличного мисцецтва «Республіка»
Місце проведення: м. Кам’янець-Подільський, Стара фортеця
Дата проведення: 21 - 23 вересня 2012 року 
Сайт фестивалю: www.respublicafest.com

Джерело: This is Ukraine


0 коментарів

Залишити коментар

avatar