09 Травня 2021, 16:45 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Оголошено переможців «Коронації слова»-2012. - 1 Червня 2012

Оголошено переможців «Коронації слова»-2012.

Категорія: «Події»
Дата: 01 Червня 2012 (П'ятниця)
Час: 09:21
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2327



31 травня відбулася XII Церемонія «Коронації слова». 

Публікуємо список лауреатів та дипломантів конкурсу.


Переможці конкурсу "Коронація слова - 2012"


РОМАНИ

1 Премія Вві сні і наяву, або Дівчинка на кулі - Ольга Слоньовська м.Івано-Франківськ
2 Премія Необдумана Міловиця - Зінаїда Луценко смт.Цибулів, Черкаська обл.
3 Премія Гра в паралельне читання - Міла Іванцова м.Київ

Дипломант Не вурдалаки - Світлана Талан м.Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Дипломант В Темнім Лузі, за Дунаєм - Юрій Коцегуб смт.Нові Санжари, Полтавська обл.
Дипломант Крамниця щастя Анастасія Шевердіна м.Луганськ
Дипломант Загублена мама Веселої - Дана Дідковська м.Київ
Дипломант Капітан Алоїз - Олександр Гаврош м.Ужгород
Дипломант Серце гарпії - Марина Соколян м.Київ
Дипломант Тоталізатор - Олександр Куманський м.Київ

ПРОЗОВІ ТВОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія Ліга непарних шкарпеток - Галина Вдовиченко м.Львів
Все починається в тринадцять - Валентин Корнійович Бердт м.Харків

Дипломант Обережно, діти! - Марія Ткачівська м.Івано-Франківськ
Дипломант Казка-притча про Нетака - Олег Чорногуз м.Київ

КІНОСЦЕНАРІЇ

1 Премія Джульєтти - Надія Кошман м.Київ
2 Премія Біженка - Наталка Доляк м.Вінниця
Прапори свободи - Ілля Книш м.Луганськ
Дипломант Гніздо горлиці - Василь Мельник м.Чернівці
Дипломант Одного разу на Дикому Сході - Владислав Івченко м.Суми
Дипломант Гульнарá - Геннадій Завгородній м.Дніпропетровськ
Дипломант Родом з Городка Ярослав Яріш с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл.

КІНОСЦЕНАРІЇ ДЛЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія Карпатський кротон - Віктор Андрієнко, Ігор Письменний Україна, Росія
Дипломант Мережина - Лана Ра м.Київ

П'ЄСИ

1 Премія Кінець епохи вишневих садів - Надія Симчич м.Київ
2 Премія Хліб по воді - Василь Босович м.Львів
3 Премія Житіє Діогена Коринфського і Пінзеля Бучацького - Мирослав Лаюк м.Київ
Дипломант Алхімія Карла ХІІ, короля Швеції - Олег Миколайчук м.Київ
Дипломант Історія одного замаху - Oлександр Мардань м.Одеса
Дипломант Ніч вовків - Олександр Мірошниченко (драматургічний псевдонім Олександр Вітер) м.Київ
Дипломант Заручники - ВАСИЛЬ ТРУБАЙ с.Халеп'я, Обухівський р-н, Київська обл.

П’ЄСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія Лісова царівна і Зорегляд - Катерина Цимбаліст м.Київ
Дипломант Принцеса Фінеса та її друзі - Анна Коршунова м.Суми
Дипломант Кольори життя - Катерина Аксьонова м.Львів
Дипломант Гора щастя - Неля Шейко-Медведєва м.Київ
Дипломант На галявині та в підземеллі - Богдан Мельничук, Галина Шулим м.Тернопіль
Дипломант Навчи мене співати - Анна Багряна м.Київ, Україна та Республіка Македонія

ПІСЕННА ЛІРИКА

1 Премія Колискова сину - Анатолій Матвійчук м.Київ
2 Премія Блюз кавового фусу - Ігор Жук м.Київ
3 Премія Нез'єднанні - Світлана Дідух-Романенко м.Бориспіль, Київська обл.
Дипломант Матінко-зозуленько - Любов Васильєва м.Кременчук, Полтавська обл.
Дипломант Харакірі - Валентина Гальянова с.Лука-Мелешківка, Вінницька обл.
Дипломант Несказані слова - Галина Березюк м.Радехів, Львівська обл.
Дипломант А донечка моя уже дівча - Галина Ткач м.Київ
Дипломант Спить жінка в мене на плечі - Омелян Мацьопа с.Шибани, Бережанський р-н, Тернопільська обл.
Дипломант Музика - Марія Влад м.Київ
Дипломант Кохаю - Оксана Ящук м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл.
Дипломант Весільний вальс - Валерій Фурса м.Миколаїв, Львівська обл.

ПІСЕННА ЛІРИКА ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія Рак - В’ячеслав Кукоба м.Київ
Дипломант Грибочок-господарик - Оксана Радушинська м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.
Дипломант Веселий Дощик - Наталія Демéрс м.Київ
Дипломант Бабин котик - Роман Кусень м.Львів

СПЕЦВІДЗНАКИ

Спеціальна відзнака за найкращий історико-патріотичний твір Червоний - Андрій Кокотюха м.Київ
Спеціальна відзнака за твір Ти прости мені все горе... Я любив... - Гарольд Бодикін м.Сімферополь
Спеціальна відзнака за унікальність висвітлення героя в документальному фільмі Будинок, який побудував - Лук'ян Олександр Рожен м.Київ
Спеціальна відзнака за найкращий твір на тему мандрів і подорожей БОТ - Макс Кідрук м.Київ
Спеціальна відзнака за найкращий еротичний твір - Курва Христина Лукащук м.Львів
Спеціальна відзнака за ексклюзивний жіночий твір Нічниця - Жанна Куява с.Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
Спеціальна відзнака від австрійського культурного форуму за твір Віртуалка - Ірися Ликович м.Відень, Австрія
Вибір видавця Хмарочос - Валентин Терлецький м.Запоріжжя

Джерело: "Коронація слова"


0 коментарів

Залишити коментар

avatar