19 Вересня 2021, 05:36 | Реєстрація | Вхід
/ У Києві письменники зібрали 16 лимонів для Януковича. [ФОТО] - 24 Квітня 2012

У Києві письменники зібрали 16 лимонів для Януковича. [ФОТО]

Категорія: «Події»
Дата: 24 Квітня 2012 (Вівторок)
Час: 12:28
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 124823 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, у Києві відбувся письменницький автопробіг під гаслом «Ударимо автопробігом по безкнижжю та нехлюйству!»
 
Такий автопробіг у столиці відбувається уже вп'яте. На початку заходу Антон Кушнір, автор книжки «Urban Strikе», отримав премію «Дебют року» від книжкового порталу «Друг читача». 

Найцікавішою подією став перфоменс під дотепною назвою «16 лимонів для Януковича»: кожен письменник говорив про захмарні гонорари президента  і кидав йому лимон у символічну пащу.Анатолій Дністровий, Дмитро Лазуткін та Олег КоцаревДмитро Лазуткін та Дмитро Капранов


 
Брати Капранови та Анатолій Дністровий готують 16 лимонів для ЯнуковичаБіля книгарні «Знання»Виступає Ксенія КовальськаНова книгарня «Масква» на вул.Саксаганського, 22 

Маршрут автопробігу пролягав вулицями: Сагайдачного, Володимирський узвіз, Хрещатик, Велика Васильківська, Сагайдачного.

Першою зупинкою була книгарня «Знання», на якій ось уже 2 місяці висять чорні вітрини, але керівництво книгарні в особі Ірини Володимирівни (прізвища журналістам так і не сказала) запевняло всіх присутніх, що в книгарні буде зроблений капітальний ремонт і через півроку її знову відчинять, а тим часом всі змогли зайти всередину і подивитись, що там робиться.

Далі автоколона (щоправда, вже без зеленого запорожця-кабріолета, який зламався біля магазину «Знання») рушила до вулиці Саксаганського, де нещодавно відкрилась нова книгарня «Масква». Організатори автопробігу Брати Капранови подарували книгарні те, що книжникам не вистачає найбільше, - чергу спраглих читачів, які вишикувались за українською книжкою. 

Оксамитка Блажевська
Фото автора

Джерело: Буквоїд


0 коментарів

Залишити коментар

avatar