29 Березня 2024, 16:04 | Реєстрація | Вхід

Час: 11:57
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1125

Футбольна збірна українських письменників в рамках Форуму видавців провела матч проти «збірної читачів». Гра відбулася 16 вересня на майданчику львівського спорткомплексу «Динамо» і закінчилася поразкою письменників з рахунком 3:6.

«Читачі» захопили ініціативу з самого початку матчу, забивши декілька швидких голів. Вирівняти гру письменникам вдалося лише у другому таймі, але вже до того часу розрив у рахунку встиг стати надто великим.

Зазначимо, що команду письменників ослабила травма Андрія Бондаря, що трапилася вже на 5-ій хвилині. Андрій Бондар настільки невдало прийняв м’яч, що продовжити гру йому вже не вдалося.

«Ми, харків’яни, між собою трішки зіграні, а в нас сьогодні половина команди вперше вийшла з нами. Будемо награвати склад», - сказав після матчу Сергій Жадан.

Зазначимо, що футбольний матч відбувся в рамках презентації збірки «Письменники про футбол», упорядником якої є харківський письменник Сергій Жадан.

Інформація: ZAXID.NET