29 Березня 2023, 23:10 | Реєстрація | Вхід
/ Оновлена «Книга.ua»: без ведучих, але із оповідачами - 1 Вересня 2011

Оновлена «Книга.ua»: без ведучих, але із оповідачами

Категорія: «Новини»
Дата: 01 Вересня 2011 (Четвер)
Час: 12:02
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 891З 1 вересня щочетверга на Першому національному каналі телебачення виходитиме програма «Книга.ua».
 
Відтепер програма не матиме постійних ведучих. Як повідомляє сайт Першого національного, час від часу журналісти програми з?являтимуться у кадрі, а відомі персони представлятимуть ті чи інші рубрики.

Зміняться і рубрики програми. З'являться рубрики «Враження тижня», «Читають всі!» тощо.

«Якщо я не помиляюся (адже пальма першості у плані заснування програми належить іншій людині), наступного року «Книзі...» виповниться 5 років... Я є керівником програми лише останній рік і, мені здається, ми (творчий колектив) змогли вдихнути в неї нове життя відповідно до вимог часу. Амбції колективу прості - ми прагнемо зробити найкращу літературну телепрограму країни... для початку. Наразі зроблено ряд внутрішніх кроків, результати яких, я так думаю, сповна буде видно вже до грудня - стилістичне та внутрішнє наповнення програми однозначно зміниться у кращий бік. Просто не все одразу... Бо я є прихильником продуманих рішень, які часом доводиться швидко і жорстко втілювати у життя. Наразі ж програма є відсотків на 54% такою, якою я її бачу всередині», - зазначив керівник програми Сергій Неретін.

Джерело: Буквоїд


0 коментарів

Залишити коментар

avatar